Büşra ve İsmail Çiftinin İstanbul `da Yapılan Düğünü Dillere Destan Oldu

Şanlıurfalı Hayır Sever İş Adamı Birecik Ticaret Odası Meclis Başkanı Fevzi Yaşar `ın oğlu İsmail Yaşar ve Sivaslı Hayır Sever İş Adamı Sivas Spor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Bozatlı `nın Kızı Büşra Bozatlı Dillere destan Düğün Töreni ile dünya evine girdiler.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Büşra ve İsmail Çiftinin İstanbul `da Yapılan Düğünü Dillere Destan Oldu
Büşra ve İsmail Çiftinin İstanbul `da Yapılan Düğünü Dillere Destan Oldu admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL -ÖZEL HABER 
Şanlıurfalı Hayır Sever İş Adamı Birecik Ticaret Odası Meclis Başkanı Fevzi Yaşar  `ın oğlu İsmail Yaşar ve Sivaslı Hayır Sever İş Adamı Sivas Spor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Bozatlı `nın Kızı Büşra Bozatlı Dillere destan Düğün Töreni ile dünya evine girdiler. 

İstanbul İlinin en seçkin özel otellerinden birinde yapılan Büşra ve İsmail `in düğün töreni Şanlıurfa ve Sivas illerini bir araya getirdi.

İstanbul, Şanlıurfa ve Sivas İllerinden olmak üzere birbirinden önemli konuklar düğün töreninde buluştular.
Damadın Babası İş Adamı Fevzi Yaşar ve Gelinin Babası İş Adamı Erdoğan Bozatlı gelen konukları kapıda tek tek karşıladılar.

Binlerce Seçkin Konuğun katıldığı düğünde renkli simalar da vardı. Gelin Büşra Bozatlı ve Damat İsmail Yaşar `ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 

Sanatçı Zekeriya ünlü ve Urfa sıra gecesi ekibi eşliğinde yapılan düğünde geline Kilolarca altın takıldı.
Düğün Gecesi Yapılan Nikâh Töreninde Gelin Büşra Bozatlı ve Damat İsmail Yaşar `ın Nikâhını Ak Parti Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır Kıydı.

Çiftin nikâh şahitliğini ise Türkiye Cumhuriyeti Son Başbakanı Binali Yıldırım,  Hayır Sever İş Adamı Akif Çobanoğlu, TUSAD Başkanı Hasan Bayram,  Önceki Dönem Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Kâğıthane Belediye Başkanı  Mevlüt Öztekin, Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Sivas Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, Önceki Dönem Ak Parti Milletvekili Selami Uzun, Önceki dönem Ak Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, Önceki Dönem İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Sivas Ak Parti Milletvekili Semiha Ekinci, İstanbul Milletvekili Nevzat Şatıroğlu, İstanbul Milletvekili İffet Polat, Hayırsever İş Adamı Beytullah Çelenk, Hayırsever iş Adamı Hasan Yılmaz yaptılar.

Türkiye Cumhuriyeti Son Başbakanı Binali Yıldırım, Büşra ve İsmail Çiftlerini tebrik ederek Evlilik Cüzdanını gelin Büşra `ya  vermesi için damat İsmail'e teslim etti Mutluluklar diledi.

Şanlıurfalı Hayır Sever İş Adamı Birecik Ticaret Odası Meclis Başkanı Fevzi Yaşar, Oğlum İsmail Yaşar için yaptığımız düğün törenine katılan herkese teşekkür ediyorum bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese yeniden teşekkür ediyorum.

Sivaslı Hayır Sever İş Adamı Sivas Spor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Bozatlı, Kızım Büşra `nın düğün töreninde bu mutlu anımızda yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. 

Damat İsmail  Yaşar ise bizi yalnız bırakmayan ve emeği geçen herkese, tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum dileklerinde bulundu.

Geceye kültürel bir renk getiren Zekeriya Ünlü ve Urfa sıra gecesi ekibinin performansıyla devam eden ve oldukça eğlenceli geçen bu çok konuşulacak düğün, çekilen toplu aile fotoğrafları ile son buldu .Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, düğün ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 10 kişi, oturan insanlar, düğün ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, düğün ve açık hava

İSTANBUL ŞANLIURFA İSMAİL YAŞAR DAMT SİVAS DÜĞÜN İSMAİL YAŞAR Büşra ve İsmail Çiftinin İstanbul `da Yapılan Düğünü Dillere Destan Oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HALİLİYE’DE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR
HALİLİYE’DE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR
 BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI
BAŞKAN BAYDİLLİ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI