SANATDER SURUÇ'TA

Gençlerimize Sanatı sevdirme ve bilgilendirme projesi kapsamında Suruç Milli Eğitim Müdürlüğü ve İHL. Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler neticesinde SANATDER ( Uluslararası Güzel Sanatlar ve Sanatçıları Derneği) bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SANATDER SURUÇ'TA
SANATDER SURUÇ'TA admin
Advert

 Gezinin ilk durağı olan Suruç İmam Hatip Lisesi konferans salonunda SANATDER başkanı Mustafa DÖRTBUDAK gençlere hitap etti.

Resim ve Kaligrafi sanatları hakkında bilgi verdi.

Dörtbudak konuşmasında kendisininde bir İmam Hatipli olduğunu ve bunun doktor, mimar, mühendis, siyasetçi olmanıza engel olmadığını hatta Cumhurbaşkanı bile olabilirsiniz mesajını verdi.

Programda söz alan Uysad başkanı M.Sıtkı ALOĞLU Şanlıurfa merkezden sizler için geldik. Bu birlik ve beraberlik ruhumuzu geliştiren İlçe Milli Eğitim müdürümüze ve Anadolu İmam Hatip  Lisesi müdürümüze teşekkür ederiz dedi.

Mimar M.Fatih KAHYA yaptığı konuşmada Sanat ve eğitim konusunda gençlere bilgi verdi ve bu programı tertipleyenlere teşekkür etti.

Ressam / Şair Remzi KARA anılarını anlattı ve kendi besteleri olan şiirlerini okudu.

Dr. Emine KIRKPINAR Başarı ve Hipnoz konusu da bilgi verdi.

Okul müdürü Ömer DAĞCI' da SANATDER'e Uysad' a  ve katılım Sağlayan STK lara teşekkür etti.

Gezi kapsamında Suruç belediye başkanlığı, Suruç İlçe Milli eğitim müdürlüğü ve Suruç Sanat sokağı ziyaret edildi.

Suruç Sanat sokağında Küçük çaplı bir etkinlik yapıldı. Sokakta Sanatder ressamlarının resimleri, Göbeklitepe maketleri sergilendi.

Başkan Mustafa DÖRTBUDAK sokakta Kaligrafi ile canlı performans gerçekleştirdi gençlerin isimlerini yazarak onlara hediye etti.

Sanat sokağında İHL müdürü, Sanatder başkanı, Uysad başkanı ve İlçe Milli müdürü birer konuşma yaptı.

İlçe Milli eğitim müdürü yaptığı konuşmasında SANATDER ve UYSAD in birlikte organize ettiği Suruç Kültür Programına iştirak eden destek veren ve emeği geçen STK Başkanlarına, daire okul amir ve müdürlerine dernek üyelerine, ögrencilere teşekkür etti.

Geziye Ressam Mehmet BEŞLİ, Ressam Mehmet YÜCEL, İnş. Müh. Enver Sedat Yahlizade, Mimar M.Fatih Kahya, Şair Mustafa GÜL, Aşık Sabri ÇULPAN, A.Hamit Pehlivan, Dr. Emine Kırkpınar, Fotoğraf sanatçısı Cüneyt Çetiner, Ressam şair Remzi KARA, Ressam M.Haluk ÖZBERBER, Ressam Ayten BOZKURT gibi tanınmış şahsiyetlerinde geziye katıldığı gözlemlendi.

Sanatder Haber

SANATDER SURUÇ'TA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uluslararası su sporları festivali
Uluslararası su sporları festivali
 Gülden '' ben dinleyicimin anlatıcısıyım onlar da benim başımın tacı''
Gülden '' ben dinleyicimin anlatıcısıyım onlar da benim başımın tacı''