Advert

Zer Bilgi Teknolojileri Geleneksel İftar Yemeği Muhteşem Oldu

Zer Bilgi Teknolojileri Geleneksel Bu Yılki İftar Yemeğini Birecik Sahil Restoranda verdi. Zer Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ekinci, Gelen konukları tek tek kapıda karşıladı. İftar yemeğine Yoğun ilgi ve katılım gözlendi. Katilim ağırlıklı olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinden oldu.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Zer Bilgi Teknolojileri Geleneksel İftar Yemeği Muhteşem Oldu
Zer Bilgi Teknolojileri Geleneksel İftar Yemeği Muhteşem Oldu admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT- ŞANLIURFA -Özel Haber 
Zer Bilgi Teknolojileri Geleneksel Bu Yılki İftar Yemeğini Birecik Sahil Restoranda verdi.
Zer Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ekinci, Gelen konukları tek tek kapıda karşıladı.

İftar yemeğine Yoğun ilgi ve katılım gözlendi.  Katilim ağırlıklı olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinden oldu. 

Birecik ilçesinin Eşsiz Fırat Nehri kenarında Yapılan iftar yemeğinde gelen konuklar Gayet memnun ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Yapılan sıra gecesi eşliğinde iftar yemeği daha çok güzel oldu. İftar yemeği sonrası gelen konuklar bol bol halay çekip eğlendiler. Birlik ve beraberlik içinde.

Zer Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ekinci, öncelikle hepiniz hoş geldiniz geleneksel iftar yemeğimizde birlik ve beraberlik içinde olduğumuz için Allah’ıma bin şükürler olsun diliyorum.

Bu akşam Gayet memnun ve mutlu olduklarını belirten Ekinci, Zer Bilgi Teknolojileri bünyesinde Ztech ve Esvision marka güvenlik sistem ve Aksesuarlar inin kalitesinin gün geçtikçe daha iyi olduğunu fiyatlarında daha ekonomik olduğunu dile getirdi. Ayrıca ekonomik kriz de müşterilerine destek amaçlı çok ciddi fiyat indirimlerine gittiklerini belirtti.

Zer Bilgi Teknolojileri Müdüresi Sevgi Maydanozoğlu ise İftara katılan bayilere Cumartesi ve pazartesi günü bütün ürünlerde geçerli olacak yüzde 15 iskonto bunun yanı sıra tüm kredi kartlarına 3 ve 6 ay vade farksız kart çekimi yapılacak güzel bir kampanya başlattıklarını dile getirdi.  

Maydanozoğlu, Ülkemizde yaşanan krizin Ztech ailesini çok fazla etkilemediğini gün geçtikçe büyüme grafiği izlediği bayi ağlarını dahada genişletip Türkiye pazarında iyi bir yer edindiklerini dile getirerek. Bunun sırrını ise bayi memnuniyeti ve fiyat istikrarını korumakta olduğunu söyledi.

Program  sonunda gelen konuklar hatıra fotoğrafı çekerek. Zer Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ekinci `e böyle güzel bir Birecik ilçesinde Fırat Nehri kenarında iftar yemeği verdiği için çok çok teşekkür ettiler 

Zer Bilgi Teknolojileri Geleneksel İftar Yemeği Muhteşem Oldu ZER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ HALİL EKİNCİ İFTAR YEMEĞİ MUHTEŞEM OLDU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Farklı Alanlarda Çok Önemli Bir İsim Sadık Türk
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
Koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.