Kıran `dan CHP Birecik Teşkilatına İftar Yemeği

CHP Birecik Belediye Başkan Adayı ve Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kıran, Ramazan ayı dolayısı ile ilgili CHP Birecik ilçe Teşkilatına Birecik Damla Et Lokantasında yaklaşık 500 kişiye iftar yemeği verdi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kıran `dan CHP Birecik  Teşkilatına  İftar Yemeği
Kıran `dan CHP Birecik  Teşkilatına  İftar Yemeği admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA
CHP Birecik Belediye Başkan Adayı ve Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kıran, Ramazan ayı dolayısı ile ilgili CHP Birecik ilçe Teşkilatına  Birecik Damla Et Lokantasında yaklaşık 500 kişiye iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine Chp Birecik İlçe Başkanı Av. Sakıp Yaşar, Yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve partililer ile şirket yetkilileri ve bayiler katıldı.

İftar yemeğine gelenleri CHP Birecik Belediye Başkan Adayı ve Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kıran ve Chp Birecik İlçe Başkanı Av. Sakıp Yaşar Gelen Konukları tek tek kapıda karşıladılar.

CHP Birecik Belediye Başkan Adayı ve Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kıran, Birecik ilçemizde dava arkadaşlarıma, Chp Birecik İlçe teşkilatı ve şirketimizin bayilerine birlik ve beraberlik içinde iftar programında bir araya getirdik. amaç iftar değil amaç birlik ve beraberlik içinde her zaman Birecik’te bir arada olmak olduğunu ramazan ayı dolayısı ile iftar yemeğinde teşkilatı bir araya getirdik. ben her zaman Birecik ilçemizde halkımın ve teşkilatımın hizmetindeyim. İftar yemeğimize katılanlara teşekkür ve  Allah kabul etsin diliyorum.


Chp Birecik İlçe Başkanı Av. Sakıp Yaşar ise Belediye seçimlerinde CHP Birecik Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Kıran Ramazan ayı dolayısı ile teşkilatımıza ve partililerimize iftar yemeği verdi. iftar yemeğinde bir araya geldik çok güzel oldu. seçimler gelip geçer  ama Başkan Adayımız Halen aramızda partimizin her zaman hizmetinde çok memnun  olduk teşkilat adına teşekkür ediyorum dedi.
İftar sonrası birlik ve beraberlik fotoğrafları çekilmesi ile son buldu .

 

Kıran `dan CHP Birecik Teşkilatına İftar Yemeği CHP BİRECİK İLÇE BAŞKANI AVUKAT SAKIP YAŞAR HÜSEYİN KIRAN İFTAR YEMEĞİ BİRECİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 SORUN GENLERİMDE
SORUN GENLERİMDE
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan