Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi

Malatya’da yapılan Minik Erkekler Greko-Romen Gurup Şampiyonasında daum sendromlu sporcumuz İbrahim Ilkım'a hakem, antrenör ve sporcular doğum günü süprizi yaptılar.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi admin
Advert

 

 

En güzel doğum günün kutlaması

     Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü olarak halen görevini sürdüren ve Elazığlı sporseverlerin gönlünde taht kurmuş olan Şanlıurfalı Milli Güreşçi Muhammed Abacıoğlu, “Dawn sendromlu sporcumuzu en güzel doğum günün kutlaması ile sevindirdik. Aslen Malatyalı olan ve Atletizmde Türkiye şampiyonu olmuş bu gencimiz, aynı zamanda güreş sporu ile de ilgileniyor. Malatya’da düzenlenen şampiyonada aynı gün Dawn sendromlu sporcumuzun doğum günü olduğunu öğrenince Malatyalı sporcu, o an şampiyonada görev almış olan hakem ve antrenör arkadaşlarla kendisine sürpriz yaptık. O an yaşadığı sevinci, gözlerindeki heyecanı görmek bizleri de mutlu etmeye yetti” dedi.

 

Tutuldukça çok şeyler yapabileceklerini gözler önüne seriyorlar

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Şanlıurfalı Milli Güreşçi Muhammed Abacıoğlu, “Dawn sendromlu sporcu İbrahim Ilkım gibi daha nice gençlerimiz var ki, kendilerine imkân tanındıkça, ilgi gösterilip ellerinden tutuldukça çok şeyler yapabileceklerini gözler önüne seriyorlar. Hiçbir şeyi engel olarak görmediklerini hissediyoruz. Bizlerin de onların önündeki engelleri kaldırarak destek olmamız, onlara sanki dünyaları veriyormuşuz gibi sevindiriyor, mutlu ediyor ve hayata bakış açılarını değiştiriyor” diye konuştu.

 

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen minik erkekler grekoromen güreş gurup müsabakaları Malatya'da Battalgazi Spor Salonunda geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

Sporsever izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşatan müsabakalara, Adana, Kilis, Elazığ, Malatya, Sivas, Yozgat, Ağrı, Trabzon, Kayseri, Niğde, Batman, Şanlıurfa, Artvin, Adıyaman, Kahramanmaraş, Rize, Tokat, Erzurum, Mersin, Bitlis, Aksaray, Ordu, Erzincan'ın da aralarında bulunduğu 44 ilden 600 sporcu katılmıştı.

 

Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uluslararası su sporları festivali
Uluslararası su sporları festivali
 Gülden '' ben dinleyicimin anlatıcısıyım onlar da benim başımın tacı''
Gülden '' ben dinleyicimin anlatıcısıyım onlar da benim başımın tacı''