Başkan Canpolat, Esnaf Odası Temsilcileri İle Görüştü

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini etti. Esnaf odası temsilcileri ile görüşen Başkan Canpolat, "Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımızın refah ve hijyen seviyesini yükselmesi adına kanunun izin verdiği yetki çerçevesinden faaliyetlerimize devam edeceğiz " dedi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Canpolat, Esnaf Odası Temsilcileri İle Görüştü
Başkan Canpolat, Esnaf Odası Temsilcileri İle Görüştü admin
Advert

Göreve geldiği ilk günden buyana Haliliye İlçesi başta olmak üzere şehrin tüm sorunları ile yakından ilgilenen Başkan Mehmet Canpolat, bu doğrulta Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Birlik Başkanı Mehmet Şefik Bakay ve esnaf odası temsilcileri tarafından karşılanan Başkan Canpolat, esnafın sorunları ve çözüm olacak çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan’ın da eşlik ettiği ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Birlik Başkanı Mehmet Şefik Bakay, "Başkan Mehmet Canpolat sağ olsun bizleri kırmadı ve bizlere ziyaret gerçekleştirdi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak geçmişten gelen sorunlarımız var. Bu sorunlar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Başkan sağ olsun sorunlarımızı dinledi ve beraber çözüme kavuşturacağını belirtti. Kendilerine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

"ODA BAŞKANLARI İLE EL ELE VEREREK SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ"

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, belediye faaliyetlerini konuştuklarını dile getiren Başkan Mehmet Canpolat ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Hem geleceğe yönelik olarak hem de güncelde reel olarak yaptığımız hizmetleri ve aynı zamanda oda başkanlarımızla birebir görüşerekten kendi camiaların sorunlarını görüştük. Bunların yanında bizim belediyemizin asli görevi olan denetimle ve ruhsat ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda önümüzdeki günlerde el ele vererekten Şanlıurfa’da yaşayan vatandaşlarımızın refah ve hijyen seviyesini yükselmesi adına kanunun izin verdiği yetki çerçevesinden faaliyetlerimize devam edeceğiz. Biz biriz beraberiz ve beraberiz. Tüm oda başkanları ile birlikte Haliliye’nin daha iyi yerlere gelmesi adına hep birlikte sahada canla başla gece gündüz mücadelemize devam edeceğiz."

Başkan Canpolat Esnaf Odası Temsilcileri İle Görüştü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 SORUN GENLERİMDE
SORUN GENLERİMDE
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan