EFSANE YENİ JÖNLER YETİŞTİRİYOR

YÖNETMEN MEHMET ALİ GÜNDOĞDU RÖPORTAJ:

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EFSANE YENİ JÖNLER YETİŞTİRİYOR
EFSANE YENİ JÖNLER YETİŞTİRİYOR admin
Advert

EFSANE YÖNETMEN MEHMET ALİ GÜNDOĞDU UZUN ZAMANDIR YETİŞTİRDİĞİ ÜÇ OYUNCUNUN GELECEKTE TÜRK SİNEMASINA DAMGASINI VURACAĞINI SÖYLEDİ. GÜNDOĞDU YENİ AKIMINDA GELECEĞİN JÖNLERİ OLARAK DİLE GETİRDİĞİ OYUNCULAR VEDAT MENGÜÇ, MURAT YILDIRIM VE ŞEFKET YEL OLACAĞINI İDDİA ETTİ. OYUNCULARINDAN VEDAT MENGÜÇ GELECEĞİN KEMAL SUNALI OLACAĞINI VE KOMEDİ DALINDA TÜRK SİNEMASINDA BİRÇOK KOMEDİYENE RAKİP OLACAĞINI İFADE ETTİ. YAKIN ZAMANDA VEDAT MENGÜÇ SANAT İMAJ MAGAZİN ÖDÜLLERİN’DE BAŞARILI OYUNCU ÖDÜLÜ ALMIŞTIR. GÜNDOĞDU, MENGÜÇ HAKKINDA ONA GÜVENDİĞİNİ VE İLERİDE EN İYİ YERLERE GELECEĞİNİ SÖYLEDİ. GÜNDOĞDU, OYUNCU VE MODEL YETİŞTİRME YOLUNDA HIZ KESMİYOR. GÜNDOĞDU, GELECEK ZAMANIN YENİ STAR ADAYI OLARAK GÖRDÜĞÜ MURAT YILDIRIM’I TÜRK VE DÜNYA SİNEMASINA KAZANDIRMAYI PLANLIYOR. MURAT YILDIRIMIN YAKIŞIKLI VE ETKİLEYİCİ DURUŞUYLA HEM MODEL HEMDE OYUNCULUK EĞİTİMİYLE İDDALI BİR ŞEKİLDE İLERLEYECEĞİNİ ANLATTI. GÜNDOĞDU ŞEFKET YEL SİNEMA SEKTÖRÜNDE GELECEKTE ÖNEMLİ PROJELERİNDE BOŞRÖL DE TERCİH EDECEĞİ ÖĞRENCİSİ OLARAK ANLATI.

 

YAPIMCI SALİHA GÜNDOĞDU RÖPORTAJ:

LUNAY YAPIM KAPSAMINDA MEHMET ALİ’LE BİRLİKTE FİLM YAPIMCILIĞI YANINDA OYUNCU EĞİTİMİDE VERİYORUZ. ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMLERİ BİTTİKTEN SONRA FİLM SETLERİNE GÖNDERİYORUZ DAHA SONRA KENDİ YAPIMCILI YAPTIĞIMIZ FİLMLERDE ONLARA ÖNCELİK VERİYORUZ. ŞUAN YANIMIZDA EĞİTİM ALAN VEDAT MENGÜÇ’ÜN EĞİTİM SÜRECİ İÇERİSİNDE VERDİĞİ AZİMİ ONDA HER ZAMAN GÖRÜYORDUM GELECEĞİN JÖNLERİNDEN BİRİ OLACAĞINA İNANCIMIZ VAR. MURAT YILDIRIM VE ŞEFKET YEL İKİSİDE KENDİLERİNİ ŞUAN İYİ BİR ŞEKİLDE GELİŞTİRDİLER. MURAT’A YAKIN BİR ZAMAN İÇİNDE TEKLİFLER GELMESİNE RAĞMEN EĞİTİMİ BİTMEDİĞİ İÇİN TEKLİFLERİ KABUL ETMEDİ. ŞEFKET’E AZMİ VE ÇABASIYLA BİRÇOK ZORLUKLARI AŞTI, KONUŞAMİYORDU KENDİNİ İFADE EDEMİYORDU ŞUAN ÇOK GÜZEL KONUŞUP KENDİNİ RAHAT İFADE EDİYOR. EĞİTİMLERİ BİTTİKTEN SONRA GELECEĞİN JÖNLERİ OLACAKLARDIR. EĞİTİMLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR, YENİ KAYITLARIMIZDA YAKINDA BAŞLİYACAKTIR.

 

 

 

 

 

 

 

 

MURAT YILDIRIM RÖPORTAJ:

6-7 AYDIR EĞİTİM ALIYORUM. MEHMET ALİ HOCANIN YANINDA GELDİĞİMDE İLK BAŞTA OYUNCULUĞUN NASIL OLDUĞUNU VE OYUNCULARIN NELER YAPMASI GEREKTİKLERİNİ ÖĞRENDİM. DAHA SONRA Kİ ZAMAN DA OYUNCULUK EĞİTİMLERİM BAŞLADI. EĞİTİM SÜRECİ İÇERİNDE MODELLİK EĞİTİMİDE LUNAY YAPIMIN ÖZEL EĞİTİMLERİ KAPSAMINDA ALMAYA BAŞLADIM. ŞUAN DA LUNAY YAPIM EĞİTİMİ KAPSAMINDA KENDİMİ GELİŞTİRİYORUM. MEHMET ALİ GÜNDOĞDU HOCAMIN HER ZAMAN DESTEĞİYLE DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. YAKIN ZAMANDA MANKENLİK TEKLİFLERİ GELMESİNE RAĞMEN ŞUANDA EĞİTİMLERİMİN TAM OLARAK BİTMEDİĞİ İÇİN KABUL ETMEDİM, EĞİTİMLERİMİN BİTMESİNDEN SONRA GELECEK TEKLİFLERİ TEKRARDAN GÖZDEN GEÇİRECEĞİM.

 

 

ŞEFKET YEL RÖPORTAJ:

4 AYDIR EĞİTİM ALIYORUM. LUNAY YAPIMDA ALDIĞIM EĞİTİMLERLE KAMERA ÖNÜNDE KENDİMİ GELİŞTİRDİM. ÖZGÜVENİMİ LUNAY YAPIM EĞİTİM ALDIĞIM SÜRE İÇERİSİNDE SAĞLADIM. MEHMET ALİ GÜNDOĞDU HOCAM SICAK KANLI VE ÖĞRENCİLERİNE ÇOCUKLARI GİBİ DAVRANMASI BENİ VE DİĞER ARKADAŞLARIMI GELİŞMESİNDE ÇOK ETKİLİ OLDU. ŞUANDA EĞİTİMLERİM DEVAM ETMEKTEDİR.

 

 

VEDAT MENGÜÇ RÖPORTAJ:

1 YILDIR EĞİTİM ALIYORUM. MEHMET ALİ GÜNDOĞDU HOCANIN KATKILARIYLA BİRÇOK YÖNDE KENDİMİ GELİŞTİRDİM. YAKIN ZAMANDA SANAT İMAJ MAGAZİN ÖDÜLLERİN’DE BAŞARILI OYUNCU ÖDÜLÜ ALDIM. GÜNDOĞDU HOCANIN YANINA GELMEDEN ÖNCE KENDİMİ İFADE ETMEKT VE UTANGANÇLIĞIM VARDI BU DURUMLARDA KURTULMAMDA ÇOK DESTEĞİ OLDU. ŞUANDA EĞİTİMİM DEVAM ETMEKTE DAHA HOCAMDA BİRÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

 

Haber ve Röportaj AHMET PETEK

 

 

 

 

 

EFSANE YENİ JÖNLER YETİŞTİRİYOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 SORUN GENLERİMDE
SORUN GENLERİMDE
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan