Advert

Başkan Canpolat Kırsal Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Canpolat Kırsal Çalışmaları Yerinde İnceledi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Canpolat Kırsal Çalışmaları Yerinde İnceledi
Başkan Canpolat Kırsal Çalışmaları Yerinde İnceledi admin
Advert

 

Hafta sonu mesaine kırsalda devam Başkan Canpolat yapımı devam eden yol ve çok amaçlı kültür evlerinde incelemelerde bulundu.

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın ‘Dokunulmadık Gönül, Çözülmedik Sorun, Girilmedik Mahalle Kalmayacak’ sloganıyla kırsala çıkarma yaptı. Başkan Canpolat kırsal mahallerde yapımı devam eden yol ve çok amaçlı kültür evlerinde incelemelerde bulundu. Perşembe Mahallesi ile başlayan incelemelere Yeniköy, Umut, Kesme ve Kapaklı mahalleri ile devam etti. Başkan Canpolat’a Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Haliliye Meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti. Her zaman olduğu gibi merkez ve kırsalda yürütülen çalışmaları yerinde incelediklerini ifade eden Başkan Canpolat, “Bu doğrultuda kırsal mahallelere geldik. İlçe başkanımız ve encümenlerimiz ile sahada olmaya devam ediyoruz. Yapımı devam eden çok amaçlı kültür evlerini hep beraber denetledik. Aynı zamanda vatandaşlarımız ile bir araya gelerek kendileri ile görüşüyoruz. Onların sorun ve taleplerini dinliyoruz. Biz hep birlikte ‘canla başla’ çıktığımız bu yolda teşkilatımız, meclis üyesi arkadaşlarımız ve en önemlisi vatandaşlarımız ile el ele Haliliye’nin müreffeh seviyeye çıkması adına gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Kapaklı mahallesinde yapılan çok amaçlı salon inşa ediliyor. Bu kültür evlerinde taziye, toplantı ve eğitim olsun yapılabilecek. Bu çok amaçlı kültür evleri vatandaşlarımızın emrinde” ifadelerini kullandı.

 

BİZ DEMEDEN SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

Seçim sonra Başkan Canpolat kurduğu ekibi ile hızlı bir şekilde çalıştığını ifade eden Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, “Sabahın erken saatlerinde Başkan Canpolat ile kırsalda incelemelerde bulunmaya devam ediyoruz. Başkan belediye ile  vatandaşları her yerde buluşturuyor. Hizmetleri hızlı bir şekilde yapıyor. Başkan merkez ve kırsalda olmak üzere seçim sonrası kurduğu ekipleri ile tüm vatandaşlara ulaşıyor. Belediye başkanına bazı sorunları iletmemiz bizim görevimiz. Ama kendileri sağ olsun biz sorunları demeden kendileri hızlı şekilde çözüyor” dedi.

 

Kapaklı Mahalle Muhtarı İbrahim Demir ise “Başkanımıza böylesi hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Mahallemizde böylesi bir kültür evinin olması son derece güzel. Ben inanıyorum ki Başkan Canpolat daha güzel hizmetler yapacak” dedi.  

Başkan Canpolat Kırsal Çalışmaları Yerinde İnceledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden hastanede intiharla ilgili açıklama
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden hastanede intiharla ilgili açıklama
Şanlıurfa’da Akılcı İlaç Kullanımı ve Aşının Önemi Semineri Gerçekleştirildi.
Şanlıurfa’da Akılcı İlaç Kullanımı ve Aşının Önemi Semineri Gerçekleştirildi.