Gönüllü Eğitimciler

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gönüllü üniversite öğrencileri aracılığı ile özellikle İlkokul ve ortaokul çağındaki çocukları kucaklıyor.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gönüllü Eğitimciler
Gönüllü Eğitimciler admin
Advert

Şanlıurfa merkez Eyyübiye ilçesinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yaz etkinliklerine kayıt yaptıran yaklaşık 300 İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuğa gönüllü üniversite öğrencileri tarafından eğitim veriliyor.

Eyyübiye’de bulanan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Şanlıurfa şubesinde yaz etkinlikleri kapsamında İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara 20’yi aşkın Gönüllü Üniversiteli tarafından eğitim ve spor eğitimler veriliyor.

Şanlıurfa’da Eyyübiye Bölgesi’ndeki çocuk kampüsünde birebir eğitim desteği gerçekleştiren Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı paydaşları 2018 yılından bu yana ilkbahar ve yaz etkinlikleri döneminde çocukları etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor

Şanlıurfa Sevgi Erdoğan Gönül eğitim parkı gönüllü uzmanı Fatma İnan eşliğinde gönüllülerle birlikte Göbeklitepe gezisi düzenlendi. Gönüllü Arkeoloji öğrencisi Rabia Uyğur, BESYO öğrencisi Müslüm Hatipoğlu, Tarih bölümü öğrencisi Hilal Alıcı, Tarih bölümü öğrencisi Meryem Bozancir, Hemşirelik öğrencisi Ömer Kurtboğan destekleriyle İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklar gezdirildi.

Arkeoloji bölümü öğrencisi ve eğitim gönüllüsü Rabia Uygur tarafından çocuklara Göbeklitepe ile dünya tarihinin yeniden yazıldığını ve dünyada tarihçi ile arkeologların ilgi odağı olduğunu ifade etti.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Şanlıurfa Eğitim Parkı ilkbahar etkinlik döneminde çocukları kucaklamaya devam ediyor. Suna Kıraç’ın öncülüğü ile 23 Ocak 1995 tarihinde, “devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmak” amacıyla kurulan TEGV, Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı ilkbahar ve yaz etkinlikleri döneminde çocukları kucaklıyor.

İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara okuma-yazma, matematik, fen, bilişim ve sanat olmak üzere beş alanda destekleyen TEGV, sonbahar, ilkbahar ve yaz dönemlerinde çocuklara etkinliklerle ulaşıyor.

TEGV kuruluşundan bu yana 2,5 milyonun üzerinde çocuğa ve 75 binin üzerinde gönüllüye ulaşarak eğitim alanında Türkiye’nin en yaygın sivil toplum kuruluşu olmayı başardı.

 

Gönüllü Eğitimciler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Magazin ve sanat dünyasının Kasım ayında en çok konuşulan isimleri belirlendi!
Magazin ve sanat dünyasının Kasım ayında en çok konuşulan isimleri belirlendi!
AVRUPADA FUTBOL PANELİ
AVRUPADA FUTBOL PANELİ