Advert

115 Yıllık Belediye Tarihinde Bir İlki Gerçekleştirerek Tarihe Geçti

Başkan Ekinci 115 Yıllık Belediye Tarihinde Bir İlki Gerçekleştirerek Tarihe Geçti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
115 Yıllık Belediye Tarihinde Bir İlki Gerçekleştirerek Tarihe Geçti
115 Yıllık Belediye Tarihinde Bir İlki Gerçekleştirerek Tarihe Geçti admin
Advert

Viranşehir Belediyesi, şeffaflık anlamında önemli ve örnek bir adım atarak ihaleleri kamuya açtı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yerel seçimler öncesi verdiği şeffaflık vaatlerinden biri olan ihaleleri canlı yayınlatarak, 115 yıllık Belediye tarihinde bir ilki gerçekleştirip,tarihe geçti.

Belediye Emlak istimlak birimi müdürlüğünün düzenlediği ve 4 istekli firmanın katıldığı Belediye Spor Kompleksinde bulunan açık ve kapalı yüzme havuzu, Kafeterya ve Fitness salonu ihalesi, Belediyenin Sosyal medya hesaplarında canlı yayınlandı.

İlçede görev yapan basın mensuplarının da ihaleyi kendi sosyal medya hesaplarında canlı yayınlaması ilçe halkı tarafından takdirle karşılandı.

Şeffalık anlamında önemli ve örnek bir adım attıklarına vurgu yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye tarihinde bir ilgi gerçekleştirmenin ve halka verilen sözleri yerine getirmenin mutluluğu içerisinde olduğunu söyledi.

Hedeflerinin halktan gizli saklı bir iş yapmamak olduğunun altını çizen Başkan Ekinci, bundan sonra yapılacak bütün ihalelerin de halka ve basın açık şefaff bir şekilde canlı yayınlanacağını belirtti.

Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile Gönül Belediyeciliği kapsamında Viranşehir Halkı ile birlikte çok güzel proje ve çalışmalara imza atacağını ifade eden Başkan Ekinci, “Allahın izniyle seçim öncesi verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyor ve getirmeye devam edeceğiz” Dedi.

Başkan Ekinci 115 Yıllık Belediye Tarihinde Bir İlki Gerçekleştirerek Tarihe Geçti Başkan Ekinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevcan Orhan Nossa Costa'da Sahneye Çıktı
Sevcan Orhan Nossa Costa'da Sahneye Çıktı
BAŞKAN CANPOLAT: GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK
BAŞKAN CANPOLAT: GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK