Advert

Bayramlar millet olarak dayanışmanın, birlik ve beraberlik duygularımızın arttığı günlerdir.

Bayramlar millet olarak dayanışmanın, birlik ve beraberlik duygularımızın arttığı günlerdir.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bayramlar millet olarak dayanışmanın, birlik ve beraberlik duygularımızın arttığı günlerdir.
Bayramlar millet olarak dayanışmanın, birlik ve beraberlik duygularımızın arttığı günlerdir. admin
Advert

Bayram sevincimizin üzüntüye dönüşmemesi, vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmelerini temin etmek için Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü olarak Kurban Bayramı süresince trafik kazalarının önlenmesine yönelik gerekli tedbirler alınmıştır. Bu kapsamda;

-              Drone ile havadan trafik denetimleri yapılacaktır.

-              Trafik ekibi sayısı artırılarak hız ihlali, emniyet kemeri kullanma, cep telefonu kullanımı vb. ihlallere karşı trafik denetimlerine ağırlık verilerek, sürücülere trafik kurallarına uymaları yönünde bilgilendirmeler yapılacaktır.

-              Hız ihlallerinin önlenmesi amacıyla farklı noktalarda sabit ve çevirmeli olarak radar denetimleri yapılacaktır.

-              Toplu taşıma yapan araçlar üzerinde sivil personel görevlendirilecek, şoförlerin araç sürme sürelerine uyup uymadıkları ve hız ihlalinde bulunup bulunmadıkları kontrol edilecektir.

-              Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde trafik denetimleri artırılacaktır.

-              Özellikle şehirlerarası toplu taşıma araçları, tur otobüsleri ve mevsimlik işçi taşıyan araçlar üzerinde denetimlerimiz artırılacaktır. Şehirlerarası toplu taşıma yapan araç sürücülerinin 02.00/08.00 saatleri arasında uygulama noktalarında durdurularak gerekli kontroller yapılacak bu esnada 20 dakika sürücünün dinlendirilmesi sağlanacaktır.

-              Vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi ve duyarlılıklarının arttırılması için ilimizin değişik alanlarına afişler asılarak, bilgilendirme amaçlı broşür dağıtımı yapılacaktır.

-              Yaz mevsimi trafik tedbirleri kapsamında bayram süresince jandarma ile müşterek denetimler yapılacaktır.

-              Yaşam tünelinde bayram öncesi ve sonrasında bilgilendirme çalışmaları yapılacaktır.

Sürücülerimizin hız limitlerine, trafik işaret Kutahya Escort ve işaretçilerine uymaları ile trafikte nezaket ve saygı kuralları içinde sürüş gerçekleştirmeleri neticesinde bayram sevincimizi üzüntüye dönüştüren trafik kazalarının meydana gelmemesi en büyük temennimizdir.

                 Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bayramlar millet olarak dayanışmanın birlik ve beraberlik duygularımızın arttığı günlerdir.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevcan Orhan Nossa Costa'da Sahneye Çıktı
Sevcan Orhan Nossa Costa'da Sahneye Çıktı
BAŞKAN CANPOLAT: GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK
BAŞKAN CANPOLAT: GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK