Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal `a Yılın Belediye Başkanı Ödülü

Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın Tarafından Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı ümit Uysal `a Yılın Belediye Başkanı ödülü.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal `a Yılın Belediye Başkanı Ödülü
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal `a Yılın Belediye Başkanı Ödülü admin

ABDULLAH YİĞİT-ANTALYA –ÖZEL HABER 
Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın Tarafından  Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı ümit Uysal `a Yılın Belediye Başkanı ödülü.

Bugün Anadolu Birliği & STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri Antalya ilinin ve Türkiye `nin örnek Belediye Başkanı ümit Uysal `a ilçede yapmış olduğu projelerden dolayı örnek belediye başkanı ödülünü makamında ziyaret ederek takdim ettiler.


Başkan Uysal, Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyelerinin bana vermiş olduğu yılın belediye başkanı ödülünden dolayı teşekkür ediyorum. Biz Muratpaşa Belediyesi olarak ilçede sosyal belediyecilik anlayışımız ile örnek projeler yapmaya devam edeceğiz. Halkımıza tüm kapılarımızı açtık ve açmaya devam edeceğiz ilçedeki tüm vatandaşların her zaman yanında olacağız dedi.

Başkan Yalçın ise Muratpaşa Belediye Başkanımız ümit Uysal `ın geldiği günden beri muratpaşa ilçesini Türkiye `ye örnek Belediyesi olarak yapmış olduğu projelerden dolayı her zaman örnek belediye başkanı olmuştur. Bizde yapmış olduğu çalışmalardan dolayı yılın belediye başkanı ödülüne layık gördük. Bu gün ise Yönetim Kurulu üyelerimiz ile beraber makamında ziyaret ederek ödülü takdim ettik.  Ayrıca Çalışmalarından dolayı Muratpaşa Belediye Başkanımız ümit Uysal `a Teşekkür ettik, 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Bedri Yalçın ve Apollo Mardini dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal `a Yılın Belediye Başkanı Ödülü BEDRİ YALÇIN ÜMİT UYSAL ANADOLU BİRLİĞİ STOKDER MURATPAŞA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"İlgi"den Tedbir
Şanlıurfa Valiliğine Erişilebilirlik Belgesi
Şanlıurfa Valiliğine Erişilebilirlik Belgesi