Antalya Gönüllüleri Platformu, Başkan Esen `i Ziyaret Etti

Antalya Gönüllüleri Platformu Ekip halinde ziyaretleri devam ediyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen `i Makamında ziyaret ettiler.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Antalya Gönüllüleri Platformu, Başkan Esen `i Ziyaret  Etti
Antalya Gönüllüleri Platformu, Başkan Esen `i Ziyaret  Etti admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT –ANTALYA
Antalya Gönüllüleri Platformu Ekip halinde ziyaretleri devam ediyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen `i Makamında ziyaret ettiler.

Antalya Gönüllüleri Platformu Bileşenleri Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın, ANAP eski İl Başkanı Cihan Dinç, MHP eski İl Başkanı Ali Adnan Kaya, BBP eski İl Başkanı İbrahim Bodur, CHP eski İl Eğitim Sekreteri Canip Can, Kepez eski Belediye Başkanı Erdal Öner, BBP eski İl Başkanı Hulisi Kızılkaya, İYİ Parti Konyaaltı kurucu İlçe Başkan Yardımcısı Ali Boyacı, UTEF Genel Başkanı Mete Kaçar ve ANAP eski İl Başkanı Niyazi Öcal `dan oluşan Antalya Gönüllüleri Platformu Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen `in makamında ziyaret ederek. bir araya geldiler .

Bir süre basına kapalı olarak özel görüşmeden sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Gönüllüleri Platformu üyeleriyle Antalya’mızı konuştuk. Platform Sözcüsü Erdal Öner ve değerli üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Çok güzel geçti Antalya Gönüllüleri Platformunun yapacağı bütün çalışmalarında Konyaaltı Belediyesi olarak yanlarında olacağız dedi.

Antalya Gönüllüleri Platformu Sözcüsü Kepez Eski Belediye Başkanı Erdal Öner ise Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ` i Antalya Gönüllüleri Platformu olarak ziyaretimizi yaptık. Ziyaretimiz çok güzel geçti, Başkan Esen `in bütün çalışmalarda yanımızda olacağını belirtmesi Antalya Gönüllüleri Platformu olarak bizleri çok sevindirmiştir. Başkan Esen `in vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür eder. Antalya şehrimiz hepimizin hepimiz birlik ve beraberlik içinde olursak. Antalya şehrimizi en iyi yere getiririz. Dedi.

Antalya Gönüllüleri Platformu Başkan Esen `i Ziyaret Etti bedri yalçın semih esen Antalya Gönüllüleri Platformu antalya ziyaret antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFAYA 'ALTIN BEBEK DOSTU İL' ÖDÜLÜ
ŞANLIURFAYA 'ALTIN BEBEK DOSTU İL' ÖDÜLÜ
TÜRKİYE'NİN TİNA TURNER'I ESTİ GEÇTİ
TÜRKİYE'NİN TİNA TURNER'I ESTİ GEÇTİ