VALİ YARDIMCISI ALİ BEZİRGAN; ZEROVA İÇ FISTIK BORSASINI ZİYARET ETTİ

Kütahya Vali Yardımcısı Ali Bezirgan, Zerova İç Fıstık Borsasını ziyaret ederek. İş Adamı Atilla Demir ve Sıdık Korkmaz `dan Gaziantep Fıstığı hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VALİ YARDIMCISI ALİ BEZİRGAN; ZEROVA İÇ FISTIK BORSASINI ZİYARET ETTİ
VALİ YARDIMCISI ALİ BEZİRGAN; ZEROVA İÇ FISTIK BORSASINI ZİYARET ETTİ admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP –ÖZEL HABER 
Kütahya Vali Yardımcısı Ali Bezirgan, Zerova İç Fıstık Borsasını ziyaret ederek. İş Adamı Atilla Demir ve Sıdık Korkmaz `dan  Gaziantep  Fıstığı hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Gaziantep Fıstığını dünyaya satışını yapan tek firma olarak iç fıstık borsası olarak Yurt içi Yurtdışı isminden söz ettiren Zerova İç Fıstık Borsası iç fıstık satışında çalışmaları devam ediyor.
www.zerovaborsa.com  

ZEROVA GIDA ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ., 20 Yılllık Tecrübesi, Zengin Ürün Yelpazesi ve Kaliteli Üretimi İle Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyar...
Firmamız dünyanın en kaliteli ve lezzetli fıstığının yetiştiği, fıstığın anavatanı Gaziantep / Nizip bölgesinden; Her çeşit Kuruyemiş Ürünleri ile Pasta, Tatlı, Çikolata, Dondurma ve benzeri sektörlere yönelik bir çok ürün çeşidini Kaliteden Ödün Vermeksizin Üretim ve Pazarlama Faaliyetlerini yürütmektedir.1992 ten bu güne çok yol kat eden firmamızda müşteriye kaliteli ürün sunmak ön planda olmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızda, ürün kalitesinde en alt kademeden en üst kademeye kadar çalışan herkes sorumluğunun bilincindedir.
Ürünlerimizi Yurt içinde olduğu kadar yurtdışında satışa sunma çalışmalarımız devam etmektedir. 2009 dan beri yaptığımız ihracatlar, 2012 yılının başından itibaren taleplerin yoğunlaşması, çalışmalarımızda doğru hamleler yaptığımızın göstergesidir. Yurt içi ve yurt dışında bayilik ve şubeleşme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
VİZYONUMUZ
* "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
* Bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve sipariş aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetlerimizi hatasız yaparak, herzaman eniyisi olmaktır.
MİSYONUMUZ
* Tüm ürünlerimizin tanıtım, pazarlamasına, sipariş ve teslimat aşamalarına ilişkin müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek adına ticari taahhütlerini maksimum şartlarda yerine getirmek,
* Müşterilerimizin minimum hata ile güvenilir ve çağın yeniliklerine uygun bir şekilde en iyi ürünü ve en iyi hizmeti almalarını sağlamak,
* Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek, yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak.

VALİ YARDIMCISI ALİ BEZİRGAN; ZEROVA İÇ FISTIK BORSASINI ZİYARET ETTİ zerova iç fıstık iş adamı atilla demir sıdık korkmaz iş adamı nizip gaziantep
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 SORUN GENLERİMDE
SORUN GENLERİMDE
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan
MTÜ Battalgazi Yerleşkesine 444 fidan