Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak `ın Düğün Töreni yapıldı

Gaziantep Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak `ın Düğün töreni Şanlıurfa `da dillere destan bir şekilde yapıldı. Düğün törenine Gaziantep ve Şanlıurfa Protokolü bir ara geldi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak `ın Düğün Töreni yapıldı
Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak `ın Düğün Töreni yapıldı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA –Özel Haber 
Gaziantep Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak `ın Düğün töreni Şanlıurfa `da dillere destan bir şekilde yapıldı.

Düğün törenine Gaziantep ve Şanlıurfa Protokolü bir ara geldi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, Araban Milli eğitim Müdürü Ömer Karayılan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, Kanal7haber Haber Müdürü ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat ve çok sayıda Gaziantep ve Şanlıurfa ilinde Stk Temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Araban ve Yavuzeli ilçesinden çok sayıda stk, muhtar ve vatandaşlar ile akraba ve dostların katılımıyla Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak 'ın nikâh törenlerine iştirak ettiler.

Yavuzeli Kaymakam Ramazan Taşkın `ın mutlu gününde Yavuzeli ilçesi ve Araban ilçesi yalnız bırakmadılar. 

Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru ve Milli eğitim Müdürü Ömer Karayılan Kaymakam Taşkın `ın mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Damat Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın yaptığı açıklamada ise Başta Gaziantep Valisi Davut Gül, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, Araban Milli eğitim Müdürü Ömer Karayılan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, Kanal7haber Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, Ak Parti MKYK Üyesi Vildan  Polat olmak üzere düğünümüze katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Dedi. 

Yavuzeli Kaymakamı Ramazan Taşkın ve Burcu Kıyak `ın Düğün Töreni yapıldı ramazan taşkın kaymakam yavuzeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİYATRODA 7 AYRI KARAKTER CANLANDIRIYOR
TİYATRODA 7 AYRI KARAKTER CANLANDIRIYOR
2019 Gelin Damat Dergisi Ödülleri Fuat Paşa Yalısı’nda Sahiplerini Buldu.
2019 Gelin Damat Dergisi Ödülleri Fuat Paşa Yalısı’nda Sahiplerini Buldu.