Advert

Antalya Gönüllüleri Platformunun Ekim Ayı Konuğu, Dilipak Oldu

Antalya Gönüllüleri Platformunun, Kültürel etkinlik kapsamında Gerçekleşen Ekim ayı sohbet konuğu Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak Antalyalılarla Buluştu. Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın ve kalabalık bir kitle ile beraber Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak `ı salon girişinde karşıladılar.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Antalya Gönüllüleri Platformunun Ekim Ayı Konuğu, Dilipak Oldu
Antalya Gönüllüleri Platformunun Ekim Ayı Konuğu, Dilipak Oldu admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANTALYA -Özel Haber 
Antalya Gönüllüleri Platformunun, Kültürel etkinlik kapsamında Gerçekleşen Ekim ayı sohbet konuğu Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak Antalyalılarla Buluştu.

Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın ve kalabalık bir kitle ile beraber Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak `ı salon girişinde karşıladılar.


Antalya Muratpaşa ASSİM Merkezinde yapılan Antalya Gönülleri Platformu ekim ayı sohbet programına katılanlar ise Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, ANAP eski İl Başkanı Cihan Dinç, Kanal7haber Haber Müdürü ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit, Yazar İş Adamı Osman Akgül, MHP Eski İl Başkanı Ali Adnan Kaya, BBP eski İl Başkanı İbrahim Bodur, CHP Eski İl Eğitim Sekreteri Canip Can, Kepez eski Belediye Başkanı Erdal Öner, İş Adamları Abdulbaki Konar, Murat Çakar, Husamettin Durak, İş Kadını Leyla Şimşek, BBP eski İl Başkanı Hulisi Kızılkaya, İYİ Parti Konyaaltı kurucu İlçe Başkan Yardımcısı Ali Boyacı, UTEF Genel Başkanı Mete Kaçar ve ANAP eski İl Başkanı Niyazi Öcal, Çok sayıda Stk temsilcileri, vatandaşlar ve  siyasi parti temsilcileri katıldı.

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, sohbet programında platforma çıkarak, yaklaşık 2 saat ayakta durarak dünya ve gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yalçın, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak `ın bizleri kırmayarak ekim ayı sohbet programımıza katıldığı için teşekkür ediyorum.

Öner ise Antalya Gönüllüleri Platformu bileşenleri olarak ekim ayı sohbet programımız çok güzel geçti tek tek platform üyelerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak `a Teşekkür ediyorum. Çok güzel bir sohbet programımız oldu. AGP Olarak çalışmalarımız devam ediyor dedi.

Proğram sonunda ise Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın Tarafından Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak `a Plaket takdimi yapıldı. 

Dilipak `a Plaket takdimini Anadolu Birliği ve STOKDER Genel Başkanı Bedri Yalçın ve Antalya Gönüllüleri Platformu Sözcüsü Kepez Eski Belediye Başkanı Erdal Öner takdim ettiler.

Program sonunda Hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Antalya Gönüllüleri Platformunun Ekim Ayı Konuğu Dilipak Oldu ABDURRAHMAN DİLİPAK BEDRİ YALÇIN ANTALYA GÖNÜLLERİ PLATFORMU ANTALYA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden hastanede intiharla ilgili açıklama
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden hastanede intiharla ilgili açıklama
Şanlıurfa’da Akılcı İlaç Kullanımı ve Aşının Önemi Semineri Gerçekleştirildi.
Şanlıurfa’da Akılcı İlaç Kullanımı ve Aşının Önemi Semineri Gerçekleştirildi.