Advert

VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ

VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ
VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ admin
Advert

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip, mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yürütülen çalışmalara ilişkin de bilgiler alan Başkan Canpolat, “En kısa sürede vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız” dedi.

 

Göreve geldiği günden bu yana merkez ve kırsal mahallelerde vatandaşlar ile bir araya gelemeye devam eden Başkan Mehmet Canpolat, bu kapsamda kırsal mahallelere çıkarma yaptı. Yeniköy ve Mutluca kırsal mahallelerinde tamamlanan ve yapımı süren çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Canpolat’a, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve meclis üyeleri de eşlik etti.

 

Kırsal mahallelerde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Canpolat, Haliliye Belediyesinin vatandaşlara hizmet getirmek için var gücüyle çalışmaya devam ettiğini söyledi. Yeniköy Mahallesinde, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalara ilişkin konuşan Başkan Canpolat, şunları kaydetti:

“Haliliye Belediyemize bağlı Fen İşleri ekiplerimiz şuanda Yeniköy Mahallemizin içerisindeki stabilize yol çalışmalarını tamamlıyorlar. Ben burada değerli mahalle sakinlerimize, değerli muhtarımıza, değerli vatandaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız. Yeniköy’ümüzün stabilize yol çalışmasını bitirip vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”

 

Mahalle sakinleri ise Haliliye Belediyesinin yürüttüğü çalışmalardan memnuniyetlerini ifade ederek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiler.

Kırsal mahalle incelemelerine Mutluca ile devam eden Başkan Canpolat, burada da Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin tamamladığı stabilize yol çalışmalarını kontrol etti.  Mutluca Mahallesindeki incelemelerin ardından konuşan Başkan Canpolat, “İlçe başkanı ve meclis üyelerimiz ile birlikte incelemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Mutluca mahallemizdeyiz. Mutluca mahallemizi stabilize yol çalışmasını, bakım ve onarımını tamamladık. Tamamlana çalışmaların kontrollerini yapıyoruz. Haliliye Belediyesi olarak Fen İşleri ekiplerimizi kutluyoruz. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun diyorum” dedi.

 

VATANDAŞLARIMIZI ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden hastanede intiharla ilgili açıklama
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden hastanede intiharla ilgili açıklama
Şanlıurfa’da Akılcı İlaç Kullanımı ve Aşının Önemi Semineri Gerçekleştirildi.
Şanlıurfa’da Akılcı İlaç Kullanımı ve Aşının Önemi Semineri Gerçekleştirildi.