Z1 Cafe Açılışına Binlerce Kişi Katıldı

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde en güzel ve modern mekânı Z1 Cafe binlerce kişinin katılımı ile açılışı yapıldı. “ Z1 CAFE “ Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Tacettin Kurt ve Abisi İş Adamı Müslüm Kurt Gelen Konukları tek tek karşıladılar.

Z1 Cafe Açılışına Binlerce Kişi Katıldı
Z1 Cafe Açılışına Binlerce Kişi Katıldı admin

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER 
Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde en güzel ve modern mekânı Z1 Cafe binlerce kişinin katılımı ile açılışı yapıldı.

“ Z1 CAFE “ Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Tacettin Kurt ve Abisi İş Adamı Müslüm Kurt Gelen Konukları tek tek karşıladılar.

Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, Belediye Başkan Yardımcısı Sait Bağlı, Belediye Başkan yardımcısı Reşat Uzun, Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Vahap Aktar ve Yönetim kurulu üyeleri, Birecik Milli Eğitim Müdürü Ali Tavacı, Ak Parti Eski İlçe Başkanı Aziz Karayılan, Kanal7haber Haber Müdürü ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit, Birecik  Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Bülent Bilgin, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Zeki Kaçan, Stk Temsilcileri, Muhtarlar, dost ve akrabalar katıldı.

Açılış Kurdelesini Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam ve Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Vahap Aktar Bismillah diyerek kestiler.

Açılış sonrası kurbanların kesilmesi ile hatıra fotoğrafı çektiler.

Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, Fıratın incisi Birecik ilçemizde “ Z1 CAFE “ Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Tacettin Kurt kardeşimin açmış olduğu Z1 Cafe açılışını yaptık. hayırlı uğurlu olsun Birecik ilçemize. Biz Belediye olarak ilçemizde yapılan tüm yatırımlara destek veriyoruz. Gelişen ve yükselen Birecik ilçemiz her zaman en güzeline layıktır dedi.

Z1 CAFE Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Tacettin Kurt ise Z1 Cafe işletmemizin açılışına katılan Ak Parti Birecik Belediye Başkanımız Sayın Mahmut Mirkelam ve açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. 

Kurt, Siz Değerli Birecik Halkı, Aile dostlarımız ve değerli arkadaşlarımın hizmetine sunduğumuz  “ Z1 CAFE “ Açılışını yapmış durumdayız. Ailenizle rahat bir mekânda oturarak eşsiz bir fırat nehri manzarasında kahvenizi içmek çok güzel. Genç dinamik kadromuz ile sabah güneşin doğuşu ile fırat nehri manzarasında bol çeşit kahvaltı yaparak güne başlamak daha çok güzel olacak A’dan Z’ ye 1 den bine kadar olan mesafeler içerisinde sizlere hizmet etmek boynumuzun borcu olacaktır. Dedi.

Z1 Cafe Açılışına Binlerce Kişi Katıldı Z1 CAFE BİRECİK TACETTİN KURT AÇILIŞ ŞANLIURFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
32 bin Meb işçisine 15 Temmuz’da maaş yok!
32 bin Meb işçisine 15 Temmuz’da maaş yok!
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız