Dünya Sağlık Örgütü Şanlıurfa’da

Dünya Sağlık Örgütü Şanlıurfa’da

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Dünya Sağlık Örgütü Şanlıurfa’da
Dünya Sağlık Örgütü Şanlıurfa’da admin
Advert

 Dünya Sağlık Örgütü koordinatörlüğünde Alman KFW finansörlüğünde Sağlık Bakanlığı iş birliği ile Türkiye’de Geçici Koruma Altında Suriyelilere Adil Ve Kaliteli Temel Sağlık Hizmeti Sağlanması Projesi kapsamında 7 ilde yürütülen proje kapsamında İlimizde 60 evde hizmet veren sağlık bakım elemanlarına 5 gün süre ile alanında uzman personel tarafından farklı konularda eğitim verilecek.

Türkiye Evde  Sağlık ve Sosyal Hizmetler Derneği koordinatörlüğünde  Nevali Otel’de gerçekleşen eğitime Dünya Sağlık Örgütü yetkilileri, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. M. Emre ERKUŞ, Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Abdullah SOLMAZ, Dr Serap Şener, Dr.Özlem YİĞİTBAŞIOĞLU ve EVSAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan KARAGÖZ katıldı.

Programda Şanlıurfa İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. M. Emre ERKUŞ evde bakım hizmetlerinin önemine değinerek Evde Sağlık Bakım Elemanları [ESBE] personellerinin yaptıkları hizmetin önemine değindi. İl Sağlık Müdürlüğü olarak sınır ötesi Hastanelerde verilen sağlık hizmetlerini ve Sağlık Bakanlığı olarak Devletimizin yaptığı hizmetlere değinerek sizler kendi coğrafyanızda size ihtiyacı olan hastalara el uzatacaksınız.Yaptığınız işin önemi büyük olduğunu, işinizi severek yaparsanız hastalara daha çok yardımcı olursunuz dedi.

Dünya Sağlık Örgütü Şanlıurfa’da
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR