Hayır Sever İş Adamı Hüseyin Kıran `dan Örnek Davranış

Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci Hayır Sever İş Adamı Hüseyin Kıran, Birecik İlçesinde Doğup Büyüdüğü Böğürtlen [köyü] Mahallesinde bulunan Böğürtlen Ortaokulu yemekhane binası Yapımına katkıda bulundu.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Hayır Sever İş Adamı Hüseyin Kıran `dan Örnek Davranış
Hayır Sever İş Adamı Hüseyin Kıran `dan Örnek Davranış admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT- ŞANLIURFA –Özel Haber 
Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci Hayır Sever İş Adamı Hüseyin Kıran, Birecik İlçesinde Doğup Büyüdüğü Böğürtlen [köyü]  Mahallesinde bulunan Böğürtlen Ortaokulu yemekhane binası Yapımına katkıda bulundu.

Böğürtlen Ortaokulu Müdürü Ahmet Suat Nacar, Öncelikle Böğürtlen [köyü]  Mahallemizin Yetiştirmiş Olduğu Hayır Sever İş Adamı Sayın Hüseyin Kıran `a çok teşekkür ediyorum. Okulumuzun yemekhane binası yapımına yapmış olduğu katkısından dolayı .

Kıran ise Bugün Böğürtlen [köyü]  Mahallemizde Çalışkan Böğürtlen İlkokulu Müdürü Mehmet Kara ve Böğürtlen Ortaokulu Müdürü Ahmet Suat Nacar `ın eğitim için yapmış oldukları başarıdan dolayı kutluyorum. Bir araya geldik. Bu gün Böğürtlen Ortaokulunda Allah’ın izni ile okulun yemekhane binası yapımına katkıda bulunduk. Sonuçta burada okuyan çocuklar bizim çocuklarımız elimizden ne gerekiyorsa gücümüzün yettiği kadar Eğitime destek vereceğiz. Dedi.

Hayır Sever İş Adamı Hüseyin Kıran `dan Örnek Davranış hüseyin kıran birecik örnek davranış böğürtlen ortaokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
ŞANLIURFA BİRECİK-HALFETİ İÇMESUYU TESİSLERİ
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR
YAŞLILARIN DUASINI ALIYOR