Advert

Ankara ` da Gaziantep Rüzgârı

Gaziantep Dernekler Konfederasyonun Ankara Gaziantep tanıtım günleri ANFA altınpark expo center `da açılış töreni yapılması ile başladı.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ankara ` da Gaziantep Rüzgârı
Ankara ` da Gaziantep Rüzgârı admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER 
 Gaziantep Dernekler Konfederasyonun Ankara Gaziantep tanıtım günleri ANFA altınpark expo center `da açılış töreni yapılması ile başladı.

Açılış Törenine Mhp Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Mhp Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Ankara Vali Yardımcısı Sibel Köse, MHP Oğuzeli Belediye Başkanı M.Sait Kılıç, Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut, Ankara Bölge Başkanı Nabi Taşçılar, Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzu,  Mülkiye Baş Müfettişi Süleyman Akça, Hakim Erhan Çolakoğlu, Adıyaman Gölbaşı Ziraat Odası Başkanı Doğan Güven, ANFA Genel Müdürü Semih Narlıoğlu, Anfa Fuar Uzmanı İsmail Özağar, Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Dernekler İşbirliği Federasyon Başkanı Davut Deniz, Kanal7haber Haber Müdürü ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit, Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Dernekler İşbirliği Federasyon Başkanı Davut Deniz, Antep ruhunu taşıyan 80 illerden gelen Gaziantep dernekler konfederasyonu temsilcileri ve  çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ,çok sayıda vatandaşlar, Gaziantepliler ve  Ankaralıların katılımı ile görkemli bir açılış töreni yapıldı.

1.    Gaziantep tanıtım günlerinin düzenlediği ankara anfa  antınpark expo center da  beklenen katılımın üstünde katılımı ile tanıtım günleri başladı.

Protokol üyeleri Fuar Alanında Gaziantep tanıtım günlerine stantları tek tek gezerek. Protokolün stant gezisi sonunda hafta sonun iple çektiklerini ve aileleri ile katılımı ayrıca yapacaklarını belirtiler. 

Fuar alanında vatandaşlardan protokol üyelerine ilgisi çok güzeldi protokol den de vatandaşlara ilgi çok yakındı.  

Gaziantep ilk defa birincisini düzenlediği Ankara da Gaziantep tanıtım günlerinde yoğun ilgide Ankaralı vatandaşlarımızın Gaziantep hiç gelmemiş olup, sizlilerin sayesinde Antep kültürünü ve gastronomisini gördüklerini bunun düzenli olarak yapılmasını istediler. Bu tanıtımdan sonra Gaziantep e gitme kararı aldıklarını belirttiler. 

Taşdoğan, MHP Düzce Milletvekilimiz Sn. Ümit Yılmaz ve Oğuzeli Belediye Başkanımız Sn. MHP Oğuzeli Belediye Başkanı M.Sait Kılıç ile birlikte, Gaziantep Dernekler Konfederasyon'unun düzenlediği, Gastronominin başkenti, güzel #Gaziantep'imizin yöresel ürünlerinin tanıtıldığı, Gaziantep Tanıtım Günlerin açılış proğramına katıldık. Tek kelime muhteşem idi Gaziantep ilimizi Başkentte tanıtılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Kılıç, Mhp Gaziantep Milletvekilimiz Sayın Ali Muhittin Taşdoğan ve Mhp Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz ile beraber Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı  Hasan Özaygut `ın ev sahipliğinde Ankara ilinde Gaziantep tanıtım günlerine katıldık Gaziantep ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Gaziantep tanıtımı için yapılan etknliğe emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Özaygut, Gaziantep’in ruhunu Ankara’da yaşatmak adına Gaziantep e özgü kültüler el değerlerini Ankara’ya küçük stantlar halinde serpiştirdik gerek kültürel gerek gastronomisi, yöresel ürünler, sanatsal gösterilerle tüm Ankaralıları fuara bekliyoruz.

Başkentlilerle Gaziantepliler Buluşmasını ilk defa Gaziantep Dernekler Konfederasyonun ev sahipliğinde tanıtım günleri ile buluşturmasını yaptık.

Gaziantepliler Başkentliler ile 5-8 Aralık gününde buluşmaları devam ediyor. 
Şimdi Gaziantep `e gelme zamanı şimdi Ankara ilimizde Gaziantep ilimizin tanıtımın yapıldığı fuar alanına herkesi davet ediyoruz. 4 gün sürecek tanıtım günümüzde. İşimiz gücümüz Gaziantep diyerek çalışmalarımız tam hız devam ediyor.

Tüm hemşerilerimizi Ankara 'da yapılan Gaziantep tanıtım günlerine bekliyoruz.

Ankara ` da Gaziantep Rüzgârı gaziantep ankara gaziantep tanıtım günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevcan Orhan Nossa Costa'da Sahneye Çıktı
Sevcan Orhan Nossa Costa'da Sahneye Çıktı
BAŞKAN CANPOLAT: GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK
BAŞKAN CANPOLAT: GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK