Özaygut,Güneydoğu Bölge Başkanlığına Ziyaret

Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Fevzi Öner, Genel Başkan yardımcısı Adnan Gültekin, Genel Sekreter Bünyamin Demirbaş ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanlığını ziyaret etti.

Özaygut,Güneydoğu Bölge Başkanlığına Ziyaret
Özaygut,Güneydoğu Bölge Başkanlığına Ziyaret admin

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER
Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Fevzi Öner, Genel Başkan yardımcısı Adnan Gültekin, Genel Sekreter Bünyamin Demirbaş  ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanlığını ziyaret etti.

Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Bilal Helvacı, Başkan Yardımcısı Ceyhun Toker ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut ve yönetim kurulu üyelerini Bölge Başkanlığı girişinde karşıladılar. 

Özaygut ve beraberindeki yönetim kurulu Üyeleri bölge başkanlığında yaklaşık 3 saat süren ziyaretinden sonra açıklamalarda bulundu.

Özaygut, Bugün Gaziantep Dernekler Konfederasyonumuzun Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Bilal Helvacı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettik. Artık Ankara’da konfederasyonumuz her zaman olduğu gibi bugünde Gaziantepli hemşerilerimizin hizmetinde genel merkezimiz açık her zaman Ankara `ya gelen vatandaşlarımız için çayımız ve yemeğimiz var. Bizler Gaziantepli hemşerilerimiz için ne gerekiyorsa yönetim kurulu olarak çalışmalarımız devam ediyor. Çok güzel bir ekip var burada başkan Bilal Helvacı `yı ve yönetim kurulu üyelerini kutluyorum Gaziantep ilimizde genel merkezin sesi kulağı olarak çalışmaları devam ediyor. Çok güzel çalışmaları var genel merkez olarak teşekkür ediyorum. Ülkemizde 7 bölgemizde kurulmuş bölge başkanlarımızın da çalışmaları takdire şahandır bizim işimiz gücümüz Gaziantep ilimize hizmet etmek ve Gaziantep ilimizi en güzel yerlerde tanıtmak olduğunu. Söyledi  anne porno

Helvacı, Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanımız Sayın Hasan Özaygut ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Konfederasyonumuzun çizgisinde gidiyoruz. Her zaman Gaziantep olarak birlik ve beraberlik içinde Genel Başkanımızın Sayın Hasan Özaygut `un yanında olacağız ve olmaya da devam edeceğiz. Bugün bizleri ziyaretleri onurlandırmıştır. Dedi.
Ziyaret sonrasında hatıra Fotoğrafları çekildi.

 

Özaygut Bölge Başkanlığına Ziyaret hasan özaygut gaziantep Gaziantep Dernekler Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Özaygut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Maske'den Sakatlar Derneği'ne yardım
Maske'den Sakatlar Derneği'ne yardım