ÖZHASEKİ: ŞANLIURFA DESTAN YAZMIŞTIR

ÖZHASEKİ: ŞANLIURFA DESTAN YAZMIŞTIR

ÖZHASEKİ: ŞANLIURFA DESTAN YAZMIŞTIR
ÖZHASEKİ: ŞANLIURFA DESTAN YAZMIŞTIR admin

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere kente gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Başkan Beyazgül ile birlikte Şanlıurfa temaslarında ilk olarak Viranşehir ilçesini ziyaret ederek devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile İlçe Beledilerinin çalışmalarını ve projelerini istişarede bulunmak üzere Şanlıurfa’da bir dizi temaslar gerçekleştiren Özhaseki, Viranşehir Belediyesini ziyaret etti. 

Burada ilçe Belediyesinin çalışmaları hakkında birifing alan Özhaseki’ye Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Milletvekili Halil Özşavlı, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat,  AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, AK parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ile parti üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik eti.

ÖZHASEKİ: CUMHURBAŞKANIMIZIN TÜM ŞANLIURFALILARA SELAMINI GETİRDİM

Burada bir açıklamada bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, “Şanlıurfa AK Partimizin Merkez illerinden bir tanesi ve Şanlıurfa Büyükşehir’imizin gayretleri ile destan yazan tüm kardeşlerimize selamlarımı iletiyorum. Dün Cumhurbaşkanımız ile birlikteydik ve buraya geleceğimizi söylediğimizde sizlere selamlarını gönderdi. Sizin burada kazanmış olduğunuz seçim çok anlamlı. Belediyecilikte bu bölgeler zor yerler ve kendine has şartları olan yerler. Böyle yerlerde Belediyeye geldikten sonra da hepimize düşen çok iş var yanlış bir şey yapmadan dosdoğru çalışmak düşer bize. AK Parti Belediyeciliğin adresidir. 1994 yılında Cumhurbaşkanımızın İstanbul’a ve birçok yerde de bizlerin, arkadaşlarımızın misyonumuza sahip çıkanların ortaya koyduğu performans ile biz bugünlere geldik. AK Parti olarak 4 Belediye seçimi atlattık. 2004’te Yüzde 40 ile başladığımız seçimlerde 2009’da 38 küsür ile ardından 2014’te yüzde 43 küsürlerdeyken son seçimlerde yüzde 44.6 oranında bir oy aldık. Bu bir dünya rekorudur, bir parti kurulduktan 1 yıl sonra iktidara gelecek ve her seçimde galip gelerek Belediyelerde de her seçimde birinci çıkacak. Bunun arkasında inanç ve azim yatıyor. Bizler durmadan çalışacağız bizlerin tarihe karşı, milletimize karşı ve medeniyetimize karşı bir sorumluluğuz var. Biz sıradan gelip geçen bir parti değiliz, biz bu işin bir dava olduğuna inanıyoruz. Bu yüzdendir ki Cumhurbaşkanımız başımızda ve bizler de yol arkadaşları olarak ona yardım ederek gece gündüz çalışıyoruz. İnanıyoruz ki iyi niyetle çalışan herkesin elinden Allah tutar. Bizler Belediyemizden gelen her bir doğru projenin sonuna kadar yanındayız. Eskiden yapılmayan hizmetler ve ayrımcılıklar AK Parti ile geride kaldı.  Bizler önümüze bakarak güzel çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

escort izmir

 

ÖZHASEKİ: ŞANLIURFA DESTAN YAZMIŞTIR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Güz Gülleri “ Umut Akyürek Ve Asil Mucize İle İlk Kez Baharı Yaşıyor.
“Güz Gülleri “ Umut Akyürek Ve Asil Mucize İle İlk Kez Baharı Yaşıyor.
Telabyad İçin İki Önemli Proje
Telabyad İçin İki Önemli Proje