ankara escort
beşiktaş Masöz

METAFİZİK UZMANI REZZAN YILDIZ

METAFİZİK UZMANI REZZAN YILDIZ

METAFİZİK UZMANI REZZAN YILDIZ
METAFİZİK UZMANI REZZAN YILDIZ admin

Son zamanlarda Metafizik ve astroloji alanın da yaptığı çalışmalarla ve başarıları ile gündem de ki isim olan Rezzan Yıldız hanımla,  hem kendisi hem de çalışmaları hakkında tekrar bir  şöyleşi yapmak istedim. Sağolsun beni kırmadı . İçinde bulunduğumuz bu Corona günlerinde bir birimizden uzak yapmış olsak da , gerek enerjisi gerek samimiyeti ile kayifli bir sohbetti.
- Rezzan hanım kendiniz de ilk ne zaman kendinizde bu yeteneği fark ettiniz ve ne zamandan beri , bu alanda faaliyet gösteriyorsunuz 
Çocukluğumdan beri kendimde bir farklılık hissetmiştim. 
çocukluk ve ilk gençlik yıllarında arkadaş ortamında eğlencesine baktığım kahve fallarında , yaşadıklarını , düşüncelerini ve yakın geleceklerin de yaşayacaklarını söylerdim . Arkadaşlarımın şok oluşları ya bildin bak şu oldu bu oldu diye bana gelmeleri beni çok mutlu ediyordu . o zamanlar bu benim için bir oyundu. 
ilerleyen zamanlarda çevremde , ister istemez sende bir şey var , normalde kimse bu kadar her şeyi bilemez  gibi yaklaşımlarda bulununca , bendekinin ne olduğunu araştırmaya başladım ,  bunun bir ilim olduğunu öğrendim. Bu konuda kendimi geliştirmek istedim. Böylece bana faydası olacak metafizik hocalarından eğitim aldım. Bu eğitim sonucunda doğal yeteneğimi geliştirdim. Ve her gecen gün kendimi geliştirmeye devam ediyorum.
Bu çalışmaları yaparken de Astroloji alanında da çalışmalara devam etmekteyim.Bu konudada kendimi elimden geldiğince geliştirdim.
- Rezzan hanım hem Metafizik hem Astroloji bu iki ilmi nasıl değerlendirirsiniz.
Metafizik Felsefi bir Terim olup özetle doğa üstü bir bilimdir.
Astroloji ise , Burçlar ve  gezegenlerin yıldız sisteminin enerjisel anlamda insan üstündeki etkilerini araştırma olup yol gösterici niteliktedir.
Metafizik ve Astroloji paralel gitmektedir , aslında her iki durumda enerjisel güçler devrededir. Detaya fazla girmeden anlatmaya çalışacağım. Enerji dediğimiz şey , yani yaşam enerjisi tüm hayatımızı etkiler. Olumlu veya olumsuz bizi etkileyen enerjiler hayatımıza belli dönemlerde yön vermektedir. Bu enerjisel akım boyutlar arası ve gezegen ve yıldızların konumundan kaynaklıdır. Gezegenlerin bize yönlendirdiği olumlu veya olumsuz enerjiyi metafizik çalışmalardan yardım alarak etkilerini arttırabilir veya azaltabiliriz. 
Astrolojiden alacağımız yardımla bizi bekleyen enerjisel durumu metafizik ilminin yardımı ile kendi hayatımıza yön verebiliriz. 
- Rezzan hanım çalışmalarınızı ne şekilde yapmaktasınız bir konuyu elinize aldığınızda nasıl değerlendiriyorsunuz.
Öncelikle kişi bana sorunları ile geldiğinde isim resim doğum tarihini ve sıkıntısını soruyorum . Sonrasında elimdekilerle sıkıntısının sebebine yoğunlaşıyorum kaynağına kökenine iniyorum ve nasıl çözülür bu aşamadan sonra kişi kabul ederse çözüm sürecine giriyoruz. Genel anlamda sorunların kaynağı Negatif enerji oluyor bu ya çevresel faktörlerden yada geçmiş hayatında yaşadığı sıkıntılardan kaynaklı oluyor ve çalışmamız negatif enerjiden arınma ile başlıyor sonrasında yıldızların konumundan gelen enerjisel etkilerde göz önünde bulundurularak hayatına doğru yön vermesi konusunda yardımcı oluyorum. Bu çalışmada hep söylediğim konu şu dur , öncelikle kendimizi sevmemiz , kendimiz için en iyisini düşünmek ve hayata soruna olumlu bakmak. Hayatta düzeltemeyeceğimiz tek şey Rabbimizin aldığı candır . Onun dışında bir çok şeye insan beyni etki edebilir yeterki nasıl kullanacağımızı bilelim. Bu konuda enerjisel veriler ışığında yardımcı olmaya çalışıyorum .
- En çok karşılaştığınız sorunlar nelerdir , 
En çok ikili ilişkilerden kaynaklı sıkıntılarla gelmekte insanlar , son zamanlarda toplumdaki stres ve yaşanan sorunlardan kaynaklı çevresel negatif enerji çok fazla kişiyi etkilemektedir. Evlilik , aşk ve toplumda kısmet kapalılığı dediğimiz sorunlara çözümler sunmaktayım . Yaptığımız çalışmalardan fazlası ile olumlu sonuçlar almaktayız.
- Peki herkes sizin yaptığınız bu çalışmayı herkes yapabilir mi , bu bir yetenek mi , eğitimi var mı. 
Hayır herkes yapamaz , bunun için yetenek gerekli.  Bu alanla ilgili , çeşitli kurslar ve özel eğitmenler mevcut. Kimi eğitmen öncelikle yeteneğin olup olmadığını sorgularken kimi de bakmadan direk eğitim vermekte. Bu tabi faaliyet gösterdiğimiz alanda sıkıntı yaratmakta. Kurs belgesi bu durumda , bu işi yapabilirlik belgesi olmaktan çıkarıyor çünkü kursa giren seminer alan herkes yapabilir belgesine sahip olmakta . Çünkü eğitimle birlikte bu konuda yapabilirlik yeteneğine de sahip olunmalı. Nasıl ki sanatsal bir alan da yetenek sınavına tabi tutuluyor kişi sonrasında eğitim veriliyor bu alan da da öyle olmalı. Hatta bazı mesleklerde Eğitim alması bile yeterli değilken eğitim bittikten sonra mesleki yeterlilik sınavı oluyor .  Hatta türkiye dışında bazı ülkelerinde , üniversitelerde bu alanda kürsüler bulunmakta .
Tavsiyem şu ki insanlara emin olmadan güvenmeden kimse ile çalışılmamalı bu konuda dikkatli olunmalı. 
Özetle yapmış olduğum çalışmalar yetenek ve bilgi gerektirmektedir. İlgilendiğim ilk yıllardan beri kendimi geliştirmeye daha fazlasını öğrenmeye devam ediyorum . Her meslekte her alanda olduğu gibi . BEN HER ŞEYİ BİLİYORUM dediğiniz an ilerlemenizin bittiği andır . 
- Röportajımızı okuyanlara son olarak hayat kalitelerini yükseltmek için ne tavsiye edersiniz .
Öncelikle kendinizi sevin , ne kadar özel olduğunuzu asla unutmayın , sizi üzen ve sıkan olacaktır her şeyle savaşacak gücünüz olduğunu asla unutmayın ki bu bir adımdır kazanmak için ve zorluklarla karşılaştığınızda asla pes etmeyin savaşın.
ÖZEL RPORTAJ SEVTAP BAYBURT

 

 

METAFİZİK UZMANI REZZAN YILDIZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Maske'den Sakatlar Derneği'ne yardım
Maske'den Sakatlar Derneği'ne yardım