ankara escort

Şanlıurfa’da hırsızlık anı kamarada

Şanlıurfa’da hırsızlık anı kamarada

Şanlıurfa’da hırsızlık anı kamarada
Şanlıurfa’da hırsızlık anı kamarada admin

ŞURKAV Balıklıgöl çarşısında bulunan esnaflar, son zamanlarda dükkânların adeta korkulu rüyası haline gelen ampul hırsızlarından yana dertli…

Korona virüs yasağı hırsızları durdurmadı.  ŞURKAV Balıklıgöl çarşısında bulunan esnaflar, son zamanlarda dükkânların adeta korkulu rüyası haline geldi. Bayram süresince kapalı olan dükkânların vitrinlerini aydınlatan tasarruf ampullerini adet büyük bir rahatlıkla sökerek toplayan hırsızlar, güvenlik kameralarına yakalandılar.

Yaşları 14 ila 17 arasında değişen hırsızların topladıkları ampulleri bir çuvala yerleştirmeleri çevre esnafının güvenlik kameralarına yansırken, yasak sonrasında dükkanlarını açarak işbaşı yapan esnaflara ise adeta soğuk düş etkisi oluşturdu.

Çarşı içerisinde güvenlik güçlerinin devriye atmadığını ve bu süreçte çarşı içerisinde güvenlik problemi oluştuğuna dikkat çekerek; “Korona virüs tedbirleri çerçevesinde alınan güvenlik önlemleri kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da uygulandı.

Fakat ne yazık ki bu durum çocuk yaştaki hırsızların adeta önünü açtı. Hırsızlar yasakların olduğu dönemde adeta kendi evlerinde hareket edercesine bizim dükkanlarımızın vitrinlerinde bulunan tasarruf ampullerimizi sökerek kayıplara karıştılar.

Güvenlik kamera sistemlerimizi incelediğimiz zaman Yaşları 14 ila 17 arasında değişen hırsızların çok rahat bir şekilde hiçbir korku olayı yaşamadan ampulleri söktüklerini ve yanlarında taşıdıkları çuvala yerleştirdiklerini gördük.

Konu hakkında emniyet güçlerine müracaat ederek şikayette bulunduk. Çarşımızda güvenlik sorunu bulunmakta. Emniyet müdürlüğünün ŞURKAV Balıklıgöl çarşısında güvenlik devriyesi yapmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Şanlıurfa’da hırsızlık anı kamarada
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELECEĞE NEFES OLDU
GELECEĞE NEFES OLDU
GEN Eğitim Kurumları'ndan 2020 TYT Değerlendirmesi
GEN Eğitim Kurumları'ndan 2020 TYT Değerlendirmesi