1xbet betist supertotobet

Coşkun: ‘Irkçılık ve faşizm insanlığın felaketidir’

Şanlıurfa Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Amerika da yaşanan olayların ırkçılığa karşı bir eylem olduğunu söyledi.

Coşkun: ‘Irkçılık ve faşizm insanlığın felaketidir’
Coşkun: ‘Irkçılık ve faşizm insanlığın felaketidir’ admin
Advert

Şanlıurfa Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun, yaptığı açıklamada; “ABD'nin Minneapolis kentinde işkence sonucu George Floyd'un ölümüne yol açan ırkçı ve faşist yaklaşım bizleri derinden üzmüştür. Haksızlık, adaletsizlik ve sömürü üzerine kurulan düzenler için, insan hayatının ne kadar önemsiz olduğu aşikârdır.

Yıllardır özgürlük ve demokrasi söylemi ile nice toplulukları sömürgeleştiren batı ve Amerika, tarih boyunca George Floyd'ları, renginden ve ırkından dolayı hor gördü, ötekileştirdi ve nefessiz bıraktı.

''Ey insanlar! Şüphesiz sizi bir erkek ile bir dişiden yarattık, tanışasınız diye sizi kavim ve kabilelere ayırdık. Allah katında en değerli olanınız O'na itaatsizlikten en çok sakınanınızdır.'' (Hucurat:13)

Diyen bir inancın mensupları olarak ırkçılık ve faşizmi lanetliyor, George Floyd'u işkence ile nefessiz bırakanları şiddetle kınıyoruz. “ şeklinde konuştu.

ibrahim coşkun eğitim bir sen amerika ırkçılık son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Şanlıurfa’da bugün vefat eden vatandaşlarımız
Şanlıurfa’da bugün vefat eden vatandaşlarımız