1xbet betist supertotobet

Zabıta ekipleri nerede?

Sosyal mesafe kurallarının adeta hiçe sayıldığı Devteşti semt pazarında korona virüs vatandaşların aklına bile gelmedi. Zabıta ekiplerinin Pazar girişinde önlem almamaları başka bir merak konusu haline geldi.

Zabıta ekipleri nerede?
Zabıta ekipleri nerede? admin
Advert

Devteşti mahallesinde kurulan semt pazarında yaşanan tedbirsizlik ve önlemsizlik konusundaki vatandaşların hareketleri ise objektiflerimize yansıdı.  

Korona virüs tüm dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Özellikle ülkemizde yeni normal düzenin başlamasıyla birlikte vatandaşlar önlemleri hiçe saymaya başladı. Sosyal mesafe kurallarının adeta hiçe sayıldığı Devteşti semt pazarında korona virüs vatandaşların aklına bile gelmedi. Zabıta ekiplerinin Pazar girişinde önlem almamaları başka bir merak konusu haline geldi.

Pazar genelinde hiçbir önlem almadan alışverişlerine devam eden Şanlıurfalı vatandaşlar korona virüs tehdidini ciddiye almazken, Pazar giriş ve çıkışlarında bulunması gereken zabıta ekiplerinin alanda olmaları ise kafalarda başka soru işaretlerinin oluşmasına neden odu.

Pazar giriş çıkışlarında daha önce vatandaşların ve esnafların ateşini ölçüp maske dağıtarak Pazar düzenini sağlayan zabıta ekiplerinin bu defa Pazar önlerinde herhangi bir önlem almamaları duyarlı vatandaşların tepkisine neden oldu.

Zabıta ekiplerinin korona virüs tedbirleri kapsamında Pazar alanlarında tedbir almaları gerektiğini söyleyen duyarlı vatandaşlar, belediye yetkililerinin tedbirler konusunda neden duyarsız kaldıklarına bir anlam veremediklerinin altını çizdiler.

sosyal mesafe korona tedbirler normalleşme süreci belediyeler zabıta ekipleri semt pazarı devteşti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da bugün vefat eden vatandaşlarımız
Şanlıurfa’da bugün vefat eden vatandaşlarımız
Alaattin Çakıcı Çukurova'yı Salladı
Alaattin Çakıcı Çukurova'yı Salladı