1xbet betist supertotobet

Murat Uygur’dan Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü mesajı

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur,  Jandarma Teşkilatının 181’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 

Murat Uygur’dan Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü mesajı
Murat Uygur’dan Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü mesajı admin
Advert

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur,  Jandarma Teşkilatının 181’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 

Uygur, Başarı ve kahramanlıklarla dolu köklü mazisiyle kadim devlet geleneğimizin en deneyimli kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı’nın 181’inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. 

Kanunların verdiği yetkiler çerçevesinde üstlenmiş olduğu tüm görevleri yüksek bir vazife şuuruyla yerine getiren Jandarma Teşkilatı’nın, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada üzerine düşen her görevi layıkıyla yerine getireceğine olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle,   devletimizin en güzide kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren teşkilat mensuplarına muvaffakiyetler diliyorum.
 

 ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

Murat uygur yapımcı yönetmen Magazin film asker jandarma Google gençlik ve spor konfederasyonu genel başkan yardımcısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da bugün vefat eden vatandaşlarımız
Şanlıurfa’da bugün vefat eden vatandaşlarımız
Alaattin Çakıcı Çukurova'yı Salladı
Alaattin Çakıcı Çukurova'yı Salladı