ankara escort

Sosyal medya bu iddialarla çalkalanıyor

Karaköprü belediyesi hakkında sosyal medyada ortaya atılan iddialar adeta Şanlıurfa’nın gündemine oturdu. Belediye birim amirlerinin birçoğunun aynı soydan olması kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

Sosyal medya bu iddialarla çalkalanıyor
Sosyal medya bu iddialarla çalkalanıyor admin

Karaköprü Belediyesinin adeta bir aile belediyesine döndüğü konusunda sosyal medyada dolaşan iddialar gündeme adeta bomba gibi düştü. Geçmiş yıllardan bu güne kadar belediyede bulunan birçok birim amirinin aynı aileden olmaları sosyal medyanın gündemini oluşturdu.

Şah Ölçer adlı sosyal medya kullanıcısının bir yıl önce bazı haber sitelerinde yer alan haberi sayfasına taşıması gündem oluşturdu. Konuya ilişkin. Sosyal medya takipçilerinin çok sayıda yorum yaptığı konuya ilişkin Karaköprü belediyesinden herhangi bir açıklama yapılmazken, gündem oluşturan konunun doğru olup olmadığı konusunu yeniden gündeme getirdi.

Geçtiğimiz günlerde eski belediye meclis üyesi Serhat Erdem’in iddialarını adeta doğrular nitelikteki bu paylaşımlara sosyal medya takipçileri yorumlarıyla katıldılar. Birçok takipçi Karaköprü belediyesinin bu konu hakkında hızlı bir şekilde bir açıklama yapması gerektiğini savunurken Karaköprü belediyesinin sessizliğini koruması ise bir başka merak konusu haline geldi.

Bizlerde Sosyal medyada dolaşan bu iddialar konusunda Karaköprü belediyesinin bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Konuya ilişkin yapılabilecek her türlü açıklamayı haber sitemizde manşetlere taşıyacağımızı bildiririz.

karaköprü belediyesi metin baydilli son dakika flaş haber.sosyal medya şanlıurfa haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Güventürk Adında Yetkilimiz Yoktur
Mehmet Güventürk Adında Yetkilimiz Yoktur
GELECEĞE NEFES OLDU
GELECEĞE NEFES OLDU