Bahçelievler fuhuştan arındırılıyor

Bahçelievler de fuhuş operasyonları devam ediyor. Günlük daire adı altında kiralanan ve fuhuş, uyuşturucu gibi amaçlarla kullanılan evler birer birer mühürleniyor.

Bahçelievler fuhuştan arındırılıyor
Bahçelievler fuhuştan arındırılıyor admin

Haliliye ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde günlük kiralık ev adı altında 100 TL’ye kiralanan evler polis tarafından mühürlendi. Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, mahallede uyuşturucu ve fuhuş gibi amaçlarla kullanılan evleri tespit ederek durumu emniyet birimlerine bildirdi.

Emniyet birimleri yaptıkları incelemede günlük kiralık ev adı altında geçen dairelerde yaptıkları incelemede evlerin farklı amaçlarla kullanıldığını tespit ederek evleri mühürledi ve sorumlular hakkında işlem yaptı.

Diğer yandan vatandaşlar Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş'ı tebrik ederek diğer mahalle muhtarlarının da benzer hareketlerde bulunmasını istedi.

 “Mahallemizde artık huzur ortamı hakim olmaya başladı”

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bahçelievler mahallemizde günlük adı altında verilen daireler pislik yuvasına dönüşmeye başlamıştı. Bu evlerde fuhuştan uyuşturucuya her türlü pislik oluşmaktadır. Biz mahallemizde ilk adımı atarak bu tür evleri mühürlettik. Bu örnek davranışımızdan dolayı gelen tebrikler için herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu konuda her türlü baskıyı yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere bu konuda yardımcı olan tüm emniyet ve güvenlik birimlerimize de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.” şeklinde konuştu.

asayiş haberleri şanlıurfa haberler son dakika bahçelievler haliliye fuhuş operasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Başkan Canpolat: Dün Olduğu Gibi Bugün De Halkımızla Bir Aradayız
Maske'den Sakatlar Derneği'ne yardım
Maske'den Sakatlar Derneği'ne yardım