1xbet betist supertotobet

GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ KARNAP OLDU

Güç Birliği Partisi 1. Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı. Kurucu Genel Başkanı Ali Karnap oyların çoğunu alarak genel başkan oldu.

GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ KARNAP OLDU
GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ KARNAP OLDU admin
Advert

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA -ÖZEL HABER 
Güç Birliği Partisi 1. Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı. Kurucu Genel Başkanı Ali Karnap oyların çoğunu alarak genel başkan oldu.

81 il teşkilatının katıldığı kongrede heyecan yükseklerde idi.

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP, Olağanüstü Genel kuruldan sonra basın açıklaması yaptı.

Karnap Yaptığı Açıklamasında şunları söyledi: 12 Temmuz 2020’de yapılan Olağanüstü Genel Kurulumuzda Güç Birliği Ailemizin Merkez Yürütme Kurulu Üyelerimizin oy çokluğu ile alınan kararlar neticesinde Genel Başkanlık görevini şahsımı yeniden seçmelerinden dolayı çok teşekkür ederim. Eski Genel Başkanımızı Sayın Filiz KORKMAZ’a da bu zamana kadar sürdürdüğü çalışmalarından ve katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

Kurulumuza teşrif eden Kurucular Kurulu Üyelerimizi, Genel Başkan Yardımcılarımızı ve Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Genel Başkanımızı ve tüm teşkilatlarımızı her biri birbirinden kıymetli partili arkadaşlarımı, canı gönülden sevgi ve muhabbetle selamlıyor, iyi günde kötü günde, birlikte yürüteceğimiz bu yolda, bir ve beraber olmaktan onur duyuyorum.

Birlikteliğin gücüne güç katmak adına atılan en somut ve güçlü bir adımı daha hep birlikte attık. Bu sebeple çok kıymetli başkanlarımızı sınırsız özverilerinden ve kararlı adımlarından dolayı takdir ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Ortak amaçlarımıza hizmet etmenin verdiği gururla, birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyorum.

Vatana ve millete faydalı bireyler olmak, çocuklarımıza güçlü bir Türkiye, mutlu bir gelecek bırakmak adına çıkmış olduğumuz bu yolda aynı amaca hizmet edip, aynı duyguları paylaşanlarla yoluna devam etme kararlılığındayız. Yeni dönem siyaset anlayışımızda bilinen tüm sistemin dışında üretken ve verimli bir çizgiden sapmadan yolumuza devam edeceğimizi özellikle belirtmek isterim.

Kıymetli Arkadaşım,
Yeniliğin Adresi,
Değişimin Öncüsü,
GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ'nde var olmayı vazife bilecek sevgili vatanperverler, biz olmak adına bir olmak adına bu kutlu davada birlikte yürümeye ben de varım diyorsanız!

Güç Birliği Partisi'nin tek kırmızı çizgisi vatanperverliktir. Kendisini vatanperver olarak gören her bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını partimizin çatısı altında, bir olmaya çağırıyoruz.

GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ KARNAP OLDU ALİ KARNAP GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ GENEL BAŞKANI ALİ KARNAP ANKARA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?