1xbet betist supertotobet

Gazeteci Arslan'dan medyaya tepki

Bazı haber sitelerinde çıkan " Terörde değil ne bu " Bedava Elektriği kullanmak için yine yakıp yıktılar gibi başlık atan, Medya kuruluşlarına Gazeteci-yazar İsmail Arslan’dan tepki geldi!

Gazeteci Arslan'dan medyaya tepki
Gazeteci Arslan'dan medyaya tepki admin
Advert

Gazeteci-Yazar İsmail Arslan yaptığı açıklamada Şunları kaydetti; "Bazı haber sitelerinde çıkan " Terörde değil ne bu " Bedava Elektriği kullanmak için yine yakıp yıktılar gibi başlık atan, Akçakale Halkını Teröristlikle suçlayan masa başı haberciliği yapan bazı medya kuruluşlarını kınıyorum.

 Bu halkın isyanı, Feryadı Bedava Elektrik kullanmak değil, bir Tarım şehri-i olan Akçakale ve Harran’da Sürekli kesilen elektrik ve yüksek gelen elektrik Faturalarıdır. Kendilerini aklamak için bazı medya kuruluşlarını yanıltarak el altından bilgi aktaran Bazı elektrik dağıtım şirketleri, Hem medyayı hem de yetkilileri yanlış bilgilendirmektedirler. Bu Bağlamda Bölgenin kangrenleşmiş Enerji sorunu yıllardır Çözülememiştir.

Hatta bu işin muhatabı Enerji Bakanlığı bile Bölgede yapılan enerji zulmüne karşı çözüm üretmiştir. Bu sorunun çözümü için mevcut Hükümet ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan bizzat devreye girmeli bu soruna köklü çözüm getirmelidir. Ayrıca bu Halkı yaptıkları haberlerle TERÖRİST, Terör gibi kavramlar kullanarak tahrik eden Bazı medya kuruluşlarına da Bölgenin öz evlatları Hukukçularımız Gereken cevabı vermelidir. Tüm halkımızı Saygı sevgi ve Hürmetle selamlıyorum." dedi.

şanlıurfa haberler son dakika DEDAŞ tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?