1xbet betist supertotobet

Uygur; ‘Hesapların üzerinde hesaplar vardır’

Urfa Kültürü Koruma, Yaşatma ve Sosyal Dayanışma Derneği, Başkanı İbrahim Uygur ve Dernek Kurucu Üyesi Mehmet Gök, 15 Temmuz hain darbe girişiminin de bulunanlara millet tarafından verilen dersin ulusal bütünlüğün ve milli beraberliğin ülkemiz üzerinde plan yapanlara karşı bir sembol olarak dünyaya gösterildiğini söyledi.

Uygur; ‘Hesapların üzerinde hesaplar vardır’
Uygur; ‘Hesapların üzerinde hesaplar vardır’ admin
Advert

1996 Yılına kadar ülkemiz üzerinde oynanan oyunların darbelerle ve cuntalarla milletin egemenliğine ve özgürlüğüne müsaade etmeyen şer güçlerin adeta oyun tahtası haline gelen bir ülkenin 2000 yılından itibaren kenetlenmesini ve dünyaya kanıtlamasını hazmedemeyen şer düşüncelerin FETÖ gibi terör örgütlerini kullanarak 2016 yılında darbe girişiminde bulunmalarına neden olduğunu söyleyen Urfa Kültürü Koruma, Yaşatma ve Sosyal Dayanışma Derneği, Başkanı İbrahim Uygur ve Dernek Kurucu Üyesi Mehmet Gök, millet tarafından 15 Temmuz gecesi verilen dersin ulusal bütünlüğün ve milli beraberliğin ülkemiz üzerinde plan yapanlara karşı bir adeta sembol olarak dünyaya gösterildiğini söyledi.

Hiçbir gücün artık ülkemiz üzerinde herhangi bir oyun düşüncesi içerisine girmemesi gerektiğini söyleyen Dernek Başkanı Uygur; “15 Temmuz gecesinde dünyaya bir milletin nasıl bir araya gelerek ölüme meydan okuduğunu ve ülke bütünlüğünü kanıyla ve canıyla nasıl savunduğunu gösterdik.

Bu duruş bile dünyanın hayranlıkla ve aynı zamanda büyük bir korkuyla ülkemizi izlemelerine neden olmuştur. Kimse ülkemiz üzerinde hesaplar yapmasın. Hesapların üzerinde hesaplar vardır. O hesapları yıkabilecek ve hesapları hazırlayanları yenebilecek güç yine bu millette vardır.

Darbe girişiminin yaşandığı o kara gecede ülkemiz adına canlarını ortaya koyan ve son sözüm milletim diyen şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet gazilerimize ise şükranlarımızı sunuyoruz. Bu millet yıkılmadı ve asla da yıkılmayacaktır” şeklinde konuştu.

Haber: Bülent KARACA

 

şanlıurfa ibrahim uygur mehmet gök son dakika haberler 15 temmuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?