1xbet betist supertotobet

Cep telefonu hırsızlarına dikkat!

Şanlıurfa da yabancı uyruklu çocuklar, gece saatlerinde ebeveynlerini arama bahanesi ile almış oldukları cep telefonlarını kapkaç yoluyla çalıyorlar.

Cep telefonu hırsızlarına dikkat!
Cep telefonu hırsızlarına dikkat! admin
Advert

Son günlerde Whatsapp ihbar hattımıza gelen çağrılarda özellikle yabancı uyruklu çocukların gece saatlerinde mağdur rolü oynayarak vatandaşların telefonlarını alarak kapkaç yoluyla çaldıklarını söylediler.

Çocukların özellikle park ve bahçeleri tercih ettiklerini söyleyen vatandaşlar, bu şekilde birçok vatandaşın telefonlarını çaldıklarını belirterek; “İnsanlarımızın duygusal yönlerini bilen yabancı uyruklu çocuklar, park ve bahçelerde duygu sömürüsü yaparak elimizde bulunan telefonlarımız ile ailelerine çağrı bırakacaklarını belirterek telefonlarımızı alıyorlar.

Almış oldukları telefonlarımızı hızlı bir şekilde kaçarak çalan çocukları kovaladığımız zaman bu defa karşımıza adeta bir şebeke halinde birçok çeşitli yaşlarda çocuk çıkarak bizleri yanıltıyorlar.

Birçok park ve bahçede güvenlik görevlisi veya bekçi yok. Polis araçları da devriye atmıyor. İnsanlarımız kendilerini geceleri güven içerisinde hissetmiyor. Birde buna ek olarak yabancı uyruklu çocukların kapkaçları da eklenince ne yapacağımızı bilemiyoruz. Yetkili mercilerin bu ve benzeri olaylara bir an önce çözüm bulmaları gerektiği inancını taşıyoruz” şeklinde konuştular.

Haber: Velat UYGUR

şanlıurfa son dakika asayiş haberleri haberler kapkaç cep telefonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?