1xbet betist supertotobet

DEVA PARTİSİ’NDEN 24 TEMMUZ MESAJI

Demokrasi ve Atılım (Deva) Partisi Şanlıurfa Kurucu İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle mesaj yayımlayarak tüm Gazeteci ve Basın camiasının bu anlamlı gününü kutladı.

DEVA PARTİSİ’NDEN 24 TEMMUZ MESAJI
DEVA PARTİSİ’NDEN 24 TEMMUZ MESAJI admin
Advert

Başkan Tüysüz; Gazeteciliğin toplumdaki en ulvi görevlerden biri olduğunu belirterek şunları kaydetti: “Kamuoyu, basınımız vasıtasıyla doğru ve tarafsız haberciliği en hızlı şekilde öğrenir. Geçmişten bu güne birçok zorluk yaşamış; bazen sahada, bazen de elinde kalemi ile her türlü zorluğun üstesinden gelmeye çalışmış tüm gazeteci-basın mensubu arkadaşlarımızın bu özel ve anlamlı günlerini kutluyor, Deva Partisi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu ve olacağımızı vurgulamak istiyorum” dedi.

Kurucu İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz; günümüzde basın özgürlüğü başta olmak üzere her alanda özgürlüğe ve demokrasiye daha çok ihtiyaç duyulduğunu belirterek şunları ifade etti: “Basın mensubu olarak görevlerini ifa etmeye çalışan yerel ve ulusal basınımız, dördüncü kuvvet olarak ülkemizde her zaman yerini koruyacaktır. 24 Temmuz 1908'de basındaki sansürün kaldırılmasına yönelik alınan önemli karar ile o tarihten bu yana bu önemli ve anlamlı gün ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ olarak kutlanmaktadır.

 

Basınımızın hak ettiği; daha özgür, daha refah ve daha güzel zamanlara temennisi ile başta Şanlıurfa’mızda görev yapan Gazeteci ve Basın mensupları olmak üzere alandaki tüm çalışanların “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı”nı kutlar, görevlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim" dedi.

şanlıurfahaber haberurfa urfahaber habeşanlıurfa başkan tüysüz deva partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?