1xbet betist supertotobet

Altyapıyı onardılar, üstyapıyı bozuk bıraktılar

Büyükşehir Belediyesine bağlı Şanlıurfa Su ve kanalizasyon İşleri ŞUSKİ, tarafından Karaköprü ilçesi Akbayır mahallesi Kazancı Bedih Caddesinde bir hafta süren alt yapı çalışmasının ardından cadde üzerinde üstyapıyı bozuk bırakıp gitmesi tepkilere neden oldu.

Altyapıyı onardılar, üstyapıyı bozuk bıraktılar
Altyapıyı onardılar, üstyapıyı bozuk bıraktılar admin
Advert

Bir hafta süren altyapı çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesine bağlı Şanlıurfa Su ve kanalizasyon İşleri ŞUSKİ, ekiplerinin yapılan onarım çalışmasının ardından caddeyi bozuk bırakması tepkilere neden oldu.

Karaköprü ilçesi Akbayır Mahallesi Kazancı Bedih Caddesi üzerinde bozuk bırakılan alanın bir an önce düzeltilmesi gerektiğini belirten cadde sakinleri, ŞUSKİ ekiplerinin bir hafta süren çalışmanın ardından caddeyi bozuk bıraktıklarını belirterek; “Karaköprü gibi gelişmekte olan bir ilçede alt yapı sorunlarının çözülmesinin ardından bölgenin bozuk bırakılması kabul edilmez bir durum.

Bu çalışmaların ardından bölgemizde bu defa caddelerimizde görüntü kirliliği oluştu. Böylesine kötü bir görünümü b izler cadde sakinleri olarak kabul etmiyoruz. Aynı zamanda Karaköprü ilçemizin imajına da yakışmıyor. Büyükşehir Belediyesine bağlı Şanlıurfa Su ve kanalizasyon İşleri ŞUSKİ, çalışmasını bu şekilde mi sürdürüyor.

Yoksa bozduğu alanları bir ay bekletip sonra mı yapıyor bunları bilmiyoruz. Tek bildiğimiz bozulan bir cadde ve kaldırımımız olduğu ve bunun sorumlularının altyapı çalışmasını bitiren Büyükşehir Belediyesine bağlı Şanlıurfa Su ve kanalizasyon İşleri ŞUSKİ, olduğu gerçeği. Bizler cadde sakinleri olarak bir an önce bozulan alanın yapılmasını istiyoruz” şeklinde konuştular.

şanlıurfa karaköprü akbayır mahallesi son dakika şuski
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?