1xbet betist supertotobet

Basın mensupları sıra gecesinde stres attı

24 Temmuz basın bayramı kapsamında Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Tatlısöz restoran tarafından basın mensuplarına yönelik düzenlenen sıra gecesinde Şanlıurfa’da görev yapan basın mensupları gönüllerince eğlendi.

Basın mensupları sıra gecesinde stres attı
Basın mensupları sıra gecesinde stres attı admin
Advert

Şanlıurfalı gazeteciler Basın Bayramında Tatlısöz restoran tarafından gerçekleştirilen sıra gecesinde stres attılar. Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe sınırları içerisinde başlayan sıra gecesinde Şanlıurfalı gazeteciler bir taraftan halaylar çektiler bir taraftan seslendirilen Urfa türkülerine eşlik ettiler.

Şanlıurfalı basın mensuplarının özellikle yaz mevsiminde sıcak havalarda zor şartlar altında görevlerini icra ettiklerini ve eğlenmek için çok fazla fırsatlarının olmadığına dikkat çeken Tatlısöz Restoran Sahibi Mahmut Taş, böyle bir sıra gecesi ile gazetecilerin bir araya gelerek streslerini atmalarını amaçladıklarının altını çizdi.

İşletme Sahibi Mahmut Taş; “İşletmemiz turizm bölgesinde bulunmakta. Bizler işletme olarak Şanlıurfa turizmine hizmet ediyoruz. Turizmi Şanlıurfa’da belirli bir noktaya getirmek için bu ve benzeri hizmetlerimiz devam edecektir.

Amacımız zor şartlar altında görev yapan basın mensubu arkadaşlarımızın biraz daha işlerinden uzak stressiz birkaç saat yaşamalarını sağlamak. Bizler işletme olarak siz değerli basın mensuplarına yapmış olduğunuz bu zorlu görevlerde sağlıklı bir şekilde görevlerinizi icra etmeniz. Basın bayramınız kutlu olsun” dedi.

Tatlısöz Restoranın böyle bir organizasyon yapmasından dolayı teşekkürlerini belirten ve Basın mensupları adına söz alan İsmet Polat, Şanlıurfalı gazetecilerin gece gündüz demeden çok zorlu şartlar altında görevlerini icra etmeye çalıştıklarını belirtti.

Eğlenmenin basın mensuplarının da hakkı olduğunu belirten Polat; “24 Temmuz basın bayramı münasebetiyle gerçekleştirilen bu organizasyon gerçekten arkadaşlarımız için oldukça önem arz etmekte. Stres atmak biz basın mensuplarının da hakkı. Düşünün bu gecede bir taraftan eğleniyoruz diğer taraftan ise işimizi yapmaya devam ediyoruz.

Kimimiz sahada kimimiz ise ofiste haberler yapıyoruz haber peşinde koşuyoruz. Şanlıurfa’da en doğru şekilde Şanlıurfa’nın haberlerini yansıtmaya çalışıyoruz. Bu anlamda doğruyu söylediğimiz ve yazdığımız için ve doğruları söyleyeceğiniz için tün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Haber: Bülent KARACA

son dakika haberler sıra gecesi tatlısöz basın bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?