1xbet betist supertotobet

Vali Erin Tedbirleri Denetledi

Yeni tip koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik çok geniş çaplı denetim faaliyetlerinin başladığı Şanlıurfa’da, halkın maske takma, fiziki mesafeye riayet ve hijyen kurallarına uyumunu bizzat denetleyen Vali Abdullah Erin, gün boyu denetimleri yapıldığı çarşılarda denetimlerde bulundu.

Vali Erin Tedbirleri Denetledi
Vali Erin Tedbirleri Denetledi admin
Advert

Son günlerde artan koronavirüs vaka sayılarının azaltılmasına yönelik sıkı tedbirlerin alındığı Şanlıurfa’da, yaklaşık 1000 kişiden oluşan ekipler denetim faaliyetlerine aralıksız devam ederken, Vali Abdullah Erin de İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ile birlikte akşam saatlerinde halkın içine girdi.

İşyerlerini ziyaret eden ve yoldaki vatandaşlarla sohbet eden Vali Erin, özellikle maske takmanın, virüse yakalanma riskini etkileyen en önemli tedbir olduğunu belirterek, virüs riski ortadan kalkana kadar maskenin hayatın bir parçası olduğuna dikkat çekti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbetinde, taziye evleri ve düğünlerin virüsün yayılma hızını artırdığına dikkat çekerek, yeni kararlarla evlerde bile taziye yapılmasının yasaklandığını, düğünlerin üç saatle sınırlandırıldığını ve tüm düğünlerin görevlilerce denetleneceğini hatırlattı.

vali abdullah erin şanlıurfa valisi haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?