taraftarium24
1xbet betist supertotobet

HDP 1 Eylül Dünya Barış Günü mesajı

emokratik Mücadele Programı kapsamın 1 Eylül Dünya Barış Günü yürüyüşü ve ''Savaşa karşı Barış, Tecrite karşı Özgürlük'' şiarımızla tüm halkımzı yürüyüşümüze davet ediyoruz.

HDP  1 Eylül Dünya Barış Günü mesajı
HDP  1 Eylül Dünya Barış Günü mesajı admin
Advert

Bugün HDP il örgütü olarak Viranşehir ilçesinde Urfa milletvekilimiz Ayşe Sürücü, HDP  parti meclisi İbrahim Erkul, il eşbaşkanımız Mikail Gözek, DBP MYK üyesi Bekir Karakeçili ve ilçe örgütü ile birlikte Buğday Pazarı esnafı ve çarşı esnafı ziyaretleri gerçekleştirildi.

Aynı zamanda merkez ilçelerimizden Haliliye ilçesinde Kocaeli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu il ve merkez  ilçe örgütlerimizle birlikte Yerel medya ajansları ve TV kanalları ziyaret edildikten sonra ilçe esnafı ziyaret edildi. Güzelkuyu ceylan üretme tesisini de ziyaret eden heyetimiz, zenginlerin egosu için ihale usulü katledilecek olan ceylanlar için burada basın açıklaması gerçekleştirdi. Program Sırrın Cemevi ziyaretiyle sonlandırıldı.

Halfeti ilçemizde ise milletvekillerimiz Ömer Öcalan, Nusrettin Maçin, il eşbaşkanımız Emine Çetiner, PM üyemiz İzzet Karadağ ve  ilçe örgütümüz ile birlikte fıstık kavlatma tesisleri, ilçe merkezi ve Yukarı Göklü  esnafımızı ziyaret ettik. Programımız içerisinde "Savaşa karşı Barış, Tecrite karşı Özgürlük" şiarıyla halkımızı 1 Eylül Dünya Barış Günü yapacağımız yürüyüşe davet ettik. 4 Nisan parkında ilçe özgünlüğünde  yapmak istediğimiz basın açıklaması polis saldırısına maruz kalmasına rağmen gerçekleştirildi.

Yapılan tüm ziyaretlerde 1 Eylül Dünya Barış Günü saat 16:00 da Ali Şelli parkından Ahmet Bahçıvan iş merkezi önüne kadar yapılacak olan yürüyüşümüz için bildiriler dağıtıldı.
...

hdp urfa haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?