taraftarium24
1xbet betist supertotobet

Başarılı Popçu Tuğba Yurt ,doğru zamanı bekliyor!

Pop müziğin genç kuşak ismi Tuğba Yurt Kocaeli' den Haber Gazetesi yazarı  Sedat Sarıkaya ile yaptığı söyleşide önemli açıklamalarda bulundu.Sedat Sarıkaya'nın Türkiye’de Harbiye’de sahneye çıkmayan kalmadı ama bir siz çıkmadınız zamanı gelmedi mi? sorusuna ’Çıkmayan kalmadı’ cümlesi beni güldürdü gerçekten soruyu okuduğumda " Doğru zamanda ben de Harbiye’ye çıkacağım.

Başarılı Popçu Tuğba Yurt ,doğru zamanı bekliyor!
Başarılı Popçu Tuğba Yurt ,doğru zamanı bekliyor! admin
Advert

Pop müziğin genç kuşak ismi Tuğba Yurt Kocaeli' den Haber Gazetesi yazarı  Sedat Sarıkaya ile yaptığı söyleşide önemli açıklamalarda bulundu.Sedat Sarıkaya'nın Türkiye’de Harbiye’de sahneye çıkmayan kalmadı ama bir siz çıkmadınız zamanı gelmedi mi? sorusuna ’Çıkmayan kalmadı’ cümlesi beni güldürdü gerçekten soruyu okuduğumda " Doğru zamanda ben de Harbiye’yeçıkacağım.

Çok uzak bir zaman değil".dedi.Sedat Sarıkaya'nın Bu kadar güzel olmayı neye borçlusunuz? sorusuna ise "Öncelikle teşekkür ederim Biraz genetik olsa gerek.

Tabi göz önünde insanlar olduğumuz için dikkat ediyorum yaşantıma. Doğal kalmayı seviyorum. Günlük hayatımda aşırı makyaj vs. yapmam.Fırsat buldukça da sporumu yapıyorum".cevabını verdi.

Başarılı Popçu Tuğba Yurt doğru zamanı bekliyor! Başarılı Popçu Tuğba Yurt doğru zamanı bekliyor! TUĞBA YURT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
İlaç Kullanmadan Sivilce Tedavisi
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?
Sütyenlerin deforme olması nasıl engellenir?