Advert

Şanlıurfa'da EVET Kampanyası Tüm Sahayı Kapladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Faruk Çelik, Akparti il Başkan'ı Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ilçe Belediye Başkan'ları, ilçe başkanları, teşkilatlar, kadın kolları, gençlik kolları ve Meclis üyelerinin tamamı, Abdurrahman Kırıkçı `nın Başkanlığını yaptığı sessiz ve stratejik bir çalışma ortaya koyan Seçim koordinasyon merkezinin başarılı koordinasyonu ile tüm sahayı hakimiyet altına aldığını görüyoruz. Daha öncede bu tür görevleri siyasi tecrübesi ile başarılı bir şekilde yöneten Abdurrahman Kırıkçı, sivil toplumun ve kamuoyunun yakından tanıdığı etkin bir isim. Bu seçimdede birikim ve tecrübelerini sahaya çok kontrollü bir şekilde yansıttığını görüyoruz.

Şanlıurfa'da EVET Kampanyası Tüm Sahayı Kapladı
Bu içerik 1923 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA – ÖZEL HABER 


Gıda Tarım ve Hayvancılık  Bakanımız Sayın  Faruk Çelik, Akparti il Başkan'ı Zeynel  Abidin Beyazgül, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ilçe Belediye Başkan'ları, ilçe başkanları, teşkilatlar, kadın kolları, gençlik kolları ve Meclis üyelerinin tamamı, Abdurrahman Kırıkçı `nın Başkanlığını yaptığı sessiz ve stratejik bir çalışma ortaya koyan Seçim koordinasyon merkezinin başarılı koordinasyonu ile tüm sahayı hakimiyet altına aldığını görüyoruz. Daha öncede bu tür görevleri siyasi tecrübesi ile başarılı bir şekilde yöneten Abdurrahman Kırıkçı, sivil toplumun ve kamuoyunun yakından tanıdığı etkin bir isim. Bu seçimdede birikim ve tecrübelerini sahaya çok kontrollü bir şekilde yansıttığını görüyoruz.

Şehir merkezlerinde halkla etkin temas Kuran bakan ve milletvekilleri, kırsalda köy köy çalışmasını devam ettiriyor. Köylerin sorunlarını dinleyip anında çözüm üretmesiyle bilinen sayın bakanımız seçimin en etkin aktörü olarak kendini iyice hissettiriyor. 
Akparti  Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün ise, Skm nin stratejik programlarını uyguladığını, milletvekilleri ve belediye Başkan'ları ile tüm ilçelere deyim yerinde ise çıkarmalar yaptığını görüyoruz. İlçelerde halkla ve esnafla buluşan bu ekip aynı zaman'da ilçelerde ve köylerde etkin isimlerle görüşüp onların sahaya inmesini sağlıyor. 
Belediye Başkan'ları ve milletvekilleri ise halkın taleplerini dinleyip bu taleplere hızlı cevaplar vererek halkın sürece sahip çıkmasını sağlıyorlar. 
Kadın ve gençlik kolları ve il ve ilçe teşkilatları  ise şehir ve ilçe merkezlerinde bayanlar ve gençlerle temas kurarak evet sürecini anlatıyorlar. 
Bir sistemin dişlileri gibi uyumlu ve sorunsuz çalışan Akparti bu güne kadar yaptığı çalışmalarla göz dolduruyor. 
Bütün bu çalışmalarda,  başta bakanımız Faruk Çelik  tecrübe ve performansı, il Başkanı Zeynelabidin Beyazgülün güleryüzlülüğü, milletvekilleri belediye Başkan'larının teşkilatın azmi ve Skm Başkan'ı Abdurrahman Kırıkçının  seçim stratejisi ve süreci iyi yönetmesinin etkin olduğu görülüyor. Zaman Zaman kampanya sürecinde sahayada indiğimizi . Unutulmaması gereken önemli bir başka konu ise halkın EVET sürecine olan desteğidir.Kararımız Net Oyumuz EVET .

Şanlıurfa'da EVET Kampanyası Tüm Sahayı Kapladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI