Haliliye Belediyesi Eğitim Merkezi, Gece 24’ Kadar Hizmet Veriyor

Haliliye Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezi, içerisinde bulunan 2 kütüphane ve 8 sınıfla lise ve üniversite kazabilmek için sınavlara hazırlanan öğrencilerin ders çalışma adresi oldu. Merkez bünyesinde yer alan kütüphaneler ise kitap okumak veya ders çalışmak isteyen öğrenciler için gece 24’e kadar hizmet veriyor. Başkan Fevzi Demirkol da, gece saatlerine kadar ders çalışan öğrencileri ziyaret ederek, kendileriyle sohbet etti.

Haliliye Belediyesi Eğitim Merkezi, Gece 24’ Kadar Hizmet Veriyor
Bu içerik 113 kez okundu.

Yürüttüğü temel belediyeciliğin yanında, sosyal belediyecilik anlamında da vatandaşlara en iyi şekilde hizmet veren Haliliye Belediyesi, Bahçelievler bölgesinde hizmete sunduğu Eğitim ve Gençlik Merkezi ile öğrencilerin eğitimine yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor. Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için 8 ders çalışma sınıfının bulunduğu merkezden öğrenciler ücretsiz faydalanıyor.

Hafta içi saat 8.30 ile 16.30 saatleri arasında açık olan eğitim merkezinde kayıtlı 1350 öğrenciye deneme sınavları, okula destek dersleri, rehberlik hizmetleri, ders takibi ve disiplinli eğitim imkanı sağlanmaktadır.

 

Haliliye Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezi bünyesinde ders çalışma salonlarının yanı sıra, 2 kütüphane öğrenciler için hizmet veriyor. Ders çalışma veya kitap okumaları için her türlü ayrıntının düşünülerek hazırlandığı kütüphanelerden öğrenciler, gece 24’e kadar faydalanabiliyor.

 

BAŞKAN DEMİRKOL, GECE DERS ÇALIŞAN ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

 

Başkan Fevzi Demirkol, gece 24’e kadar hizmet veren Haliliye Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezindeki kütüphaneleri ziyaret etti. Burada ders çalışan öğrencilerle görüşerek, sohbet eden Başkan Demirkol, öğrencilere eğitimin faydalarını ve derslerin de başarılı olmaları noktasında Haliliye Belediyesi olarak her türlü imkanı sağlayacaklarını vurguladı.

Başkan Demirkol, öğrencilerle görüştükten sonra merkezden ayrıldı.

 

Haliliye Belediyesi Eğitim ve Gençlik Merkezine başvurmak isteyen öğrenciler, eğitim merkezine başvuruda bulunması gerekirken, 4442263 numaralı Beyaz Masa Hattından da gerekli bilgiler verilmektedir.

HAİLYE BELEDİYE HABERLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI