Vekil yıldız suruç ovasının sulama sorununu cumhurbaşkanına ilettı sorun anında çözüldü...

Her fırsatta şanlıurfa başta olmak üzere suruç ve bölgenın sorunlarını gerek mecliste gerek katılgıdı toplantı ve semınerlerde dıle getıren şanlıurfanın başarılı mılletvekılı ıbrahım halıl yıldız suructakı sulama sorununu cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'a ıleterek bölge cıftcısının sorunlarını dıle getırdı.

Vekil yıldız suruç ovasının sulama sorununu cumhurbaşkanına ilettı sorun anında çözüldü...
Bu içerik 110 kez okundu.

Suruç cıftcısının zor şartlarda sulama  yaparak ürün  yetiştirmeye çalıştığını bunun yanında su kesıntısı sorunu yaşadıklarını dıle getiren yıldız'ı cumhurbaşkanı erdoğan dikkatle dınleyerek sorunların kısa sürede cozulecegını belırttı.

 

 vekıl yıldız'ın sorunu ıletmesının ardından  cumhurbaskanı erdoğan'ın talımatı üzerine  orman ve su ıslerı bakanı  veysel eroglu  mılletvekılımız ıbrahım  halıl yıldız ıle görüşerek  sulama suyunun suruc cıftcısının ıstedıgı tarıhte kesılıcegı sozunu  aldı.

 

Cıftcıler duyarlılıklarından dolayı  her fırsatta sorunlarını dıle getıren çözümü noktasında elınden  gelenı  fazlasıyla yapan mılletvekılı ıbrahım halıl  yıldıza teşekkür ettiler .

 

Öte yandan vekıl  yıldız  " ben meclıse halkımıza hizmet etmek ıcın  geldım.ne mutlukı sayın cumhurbaşkanımız sorunumuzu cozdü.hemserılerım şunu unutmasın ben onların kardesıyım her türlü sorunlarında kapımız sonuna kadar onlara açık bölgemize hizmet etmeye devam edecegız dedı.

şanlıurfa haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI