Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay Resmi Müraacatını Yaptı

Şanlıurfa ilimizde sevilen sayılan Genç dinamık Akparti için canını bile feda edecek Akparti nin tüm faaliyetlerine akrabaları ile her zaman eşlik eden Genç İş adamı Hasan Aydın Ay Akparti Haliliye ilçesi Gençlik kolları başkanlığına aday oldu .

Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay Resmi Müraacatını Yaptı
Bu içerik 85 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA

Şanlıurfa ilimizde sevilen sayılan Genç dinamık Akparti  için canını bile feda edecek Akparti nin tüm faaliyetlerine akrabaları ile her zaman eşlik eden Genç İş adamı Hasan Aydın Ay Akparti Haliliye ilçesi  Gençlik kolları başkanlığına aday oldu .

Bugün   Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay Ekibi ile Beraber  Akparti Şanlıurfa İl binasına Gelerek resmi müracaat formu doldurarak resmen aday oldu.

Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay , Bismillah diyerek Akparti Şanlıurfa il binamızda yetkililerden aldığımız resmi müracaat formunu doldurarak resmen Haliliye Akparti Gençlik kolları başkanlığı için aday oldum. başta sayın cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden bir  Akparti  `yı  seven birisi olarak Şanlıurfa ilimiz , ülkemiz ve haliliye ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun Adaylığımız  dedi.

AKPARTİ HALİLİYE GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN ADAYI HASAN AYDIN AY CUMHURBAŞKANI BAŞBAKAN ŞANLIURFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ergen ` den Irak Konusunda Analizler
Ergen ` den Irak Konusunda Analizler
büyük yangın Kütahya `da
büyük yangın Kütahya `da