Kamuoyuna Açıklama Akparti Haliliye Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın AY

Şanlıurfa Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Özel Açıklamalarda bulundu . Ay, Gelişen ve dönüşen bir Türkiye hayalinin gerçekleştirilmesine yönelik katkı sunma adına aday olduğunu belirten AY, yaptıkları istişareler sonunda aday olmaya karar verdiğini söyledi.

Kamuoyuna Açıklama Akparti Haliliye Gençlik Kolları Başkan  Adayı  Hasan Aydın AY
Bu içerik 806 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA 


Şanlıurfa Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Özel Açıklamalarda bulundu .
Ay, Gelişen ve dönüşen bir Türkiye hayalinin gerçekleştirilmesine yönelik katkı sunma adına aday olduğunu belirten AY, yaptıkları istişareler sonunda aday olmaya karar verdiğini söyledi. 
Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın parti genelinde metal yorgunluğuna dikkati çeken çağrısının karşılık bulması gerektiğine olan inancı nedeniyle böyle bir karar verdiğini Aktaran   AY, siyasetinde bir değişim ve yenilenme sürecinden geçmesi gerektiğini ifade etti.
Bu bir bayrak yarışıdır. Şahsımda Ve yetişmiş olduğum dava şuurunda benim şahsımın hiçbir zaman A veyahut Z şahısları İle hiçbir zaman gerçek hayatta bir husumetim olamaz. Bu ailenin sadece ben üyesiyim, seçim zamanı geldiğinde ilçe Başkanım ve il başkanımın yanına gider görev alır vazifemi yerine getiririm.  Seçim bittikten sonrada biz yaptık biz başardık havasına hiçbir zaman girmedik elhamdulillah diyerek şu açıklamalarda bulundu .
Ay, Son olarak ise Yolumuz uzun ve çetindir.Bu yolda karşınıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir sürü engel çıkacaktır.Bu çetin yolda dayanabilecekler, bizimle gelsinler.
Dava adamları, o davanın şartlarını ve gereklerini kendi kişiliklerinde yaşayamazlarsa o davayı bir adım ileri götüremezler.  Sevgi, saygı Ve hürmetlerimle esen kalınız.

 

AKPARTİ AKPARTİ ŞANLIURFA AKPARTİ HALİLİYE CUMHURBAŞKANI HASAN AYDIN AY AKPARTİ HALİLİYE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANA ADAYI HASAN AYDIN AY ANKARA SİYASET AKPARTİ GENEL MERKEZ AKPARTİ GENÇLİK KOLLARI GENEL MERKEZİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI