Advert

Şanlıurfa Akil Gençler'den Hasan Aydın AY'a Destek

Şanlıurfa Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay ekibi ile beraber Şanlıurfa Akil Gençler İl Başkanı Ahmet Alpay, Haliliye İlçe Başkanı Aziz Elmas ve Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Çoban `ı il başkanlığında ziyaret Etti.ziyaret esnasında Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay `a Akil Gençler Şanlıurfa il başkanı ve ilçe başkanlarından açık destek vereceklerini kaydettiler.

Şanlıurfa Akil Gençler'den  Hasan Aydın AY'a Destek
Bu içerik 273 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –ŞANLIURFA


Şanlıurfa  Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay  ekibi ile beraber Şanlıurfa Akil Gençler  İl Başkanı Ahmet Alpay, Haliliye İlçe Başkanı Aziz Elmas ve  Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Çoban `ı  il başkanlığında  ziyaret  Etti.ziyaret esnasında   Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay `a Akil Gençler Şanlıurfa il başkanı ve ilçe başkanlarından   açık destek vereceklerini kaydettiler.


Görüşmede yapacakları hizmetler hakkında bilgi veren  Ay ,  2023,2053,2071 inşaası anlamında bizlere fırsat veren başkomutanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde yarınları inşaa edeceğiz diyen Ay,  bizlere desteklerinden dolayı Şanlıurfa Akil Gençler İl Başkanı  sayın Ahmet Alpay ve ilçe başkanlarına çok çok  teşekkür ediyorum dedi.

Akil gençler il başkanı Alpay ise uzun yıllardır kendisini tanıdığımız yol arkadaşımız davasına inanan bir genç kendisini yetiştirip ve geliştiren kardeşimiz Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı  Hasan Aydın Ay `a  sonuna kadar destek olmak bize gurur verir. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor ve  her platformda kendisini destek olacağız.

AKPARTİ ŞANLIURFA AKİK GENÇLER İL BAŞKANLIĞI HALİLİYE AKPARTİ HASAN AYDIN AY ANKARA ŞANLIURFA SİYASET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI