Advert

Başkan Adayı Ay `dan Akparti Eski il Bşk. Eğilmez ve İlçe Başkanlarına Ziyaret

Şanlıurfa Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı Hasan Aydın Ay Ziyaretleri Devam ediyor . Bugün Akparti Şanlıurfa Eski İl Başkanı Avukat Yusuf Eğilmez , Akparti Haliliye Eski İlçe Başkanı İbrahim Halil Kızılelma ve Akparti Haliliye Eski Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Bağmancı İşyerlerinde ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu .

Başkan Adayı Ay `dan  Akparti  Eski il Bşk. Eğilmez ve İlçe Başkanlarına  Ziyaret
Bu içerik 895 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA –ÖZEL HABER 

Şanlıurfa Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı  Hasan Aydın Ay  Ziyaretleri Devam ediyor .

Bugün Akparti Şanlıurfa Eski  İl  Başkanı Avukat Yusuf bodrum escort Eğilmez , Akparti  Haliliye Eski İlçe Başkanı İbrahim Halil Kızılelma ve Akparti Haliliye Eski Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Bağmancı İşyerlerinde ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu .


Şanlıurfa Haliliye Akparti Gençlik Kolları Başkan Adayı  Hasan Aydın Ay Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Ziyaretler Hakkında Yaptığı Açıklamasında Şunları söyledi.
Başkan Adayı Ay, Öncelikle Akparti `mize hizmet etmiş eski il ,eski ilçe ve eski gençlik kolları başkanlarını iş yerinde ziyaret ettim .onlar partimize hizmet eden başkanlar  olarak belki insanlar unutmuş olabilir ama biz çıktığımız bu kutlu davada onların duasını ve destekleri almak için ziyaret ettik. onlardan bilgi alışverişinde bulunduk .sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın yolunda giden partililer olarak her zaman partimize hizmet edeceğiz dedi.

AKPARTİ YUSUF EĞİLMEZ HASAN AYDIN AY HALİLİYE AKPARTİ HALİLİYE ŞANLIURFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI