Advert

KANO FEDERASYONU BAŞKANI KABAKÇI ŞANLIURFA’DA

Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçıgençlerin kano çalışmalarını yaptığı alanı incelemek ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Bozova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün genç kanocuların çalışmalarını yapması için oluşturduğu alanı inceleyen Başkan Kabakçı’ya Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş ve İlçe Müdürü Nesih Çiftçi eşlik etti.

KANO FEDERASYONU BAŞKANI KABAKÇI ŞANLIURFA’DA
Bu içerik 163 kez okundu.

Bozova çatakta gençlerin çalışmalarını tebrik eden Başkan Kabakçı ilçe ziyaretlerinin ardından dereceye girmiş kanocularla Şanlıurfa’ya gelerek Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’i de makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Şanlıurfa Valisi Abdullah kayseri escort Erin, dereceye girmiş genç kanocuları tebrik edereksohbet etti.

Şanlıurfa’da geleceğin şampiyonlarının yetiştiğini aktaran Başkan Kabakçı, kentte kanoya verdikleri desteklerinden dolayıVali Erin’e teşekkür etti.

Başkan Kabakçı son olarak Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Müdürü Hakan Keşküş’e kano sporuna verdiği değer ve önemden ötürü teşekkür etti. Başkan Kabakçı İl Müdürü Keşküş’ün kanocu gençler için ürettikleri projelerin hayata geçmesi noktasında çalışmalarının hızlanması temennisinde bulundu

 

ŞANLIURFA RIHA HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI