Advert

HKÜ Fotoğrafçılık Kulübü Yeni Kadrajlar İçin Keşifte

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKU) Fotoğrafçılık Kulübü, sürekli düzenledikleri teknik fotoğraf gezilerine bir yenisini daha ekledi. Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından faaliyete geçen kulüp, yirmi kişilik ekiple Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bulunan “Sabun Çayı Şelalesi”ne teknik fotoğraf ve eğlence gezisi düzenledi

HKÜ Fotoğrafçılık Kulübü Yeni Kadrajlar İçin Keşifte
Bu içerik 268 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKU) Fotoğrafçılık Kulübü, sürekli düzenledikleri teknik fotoğraf gezilerine bir yenisini daha ekledi. Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından faaliyete geçen kulüp, yirmi kişilik ekiple Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bulunan “Sabun Çayı Şelalesi”ne teknik fotoğraf ve eğlence gezisi düzenledi.

Fotoğraf Sanatçılarının Uğrak Yeri: Sabun Çayı Şelalesi

HKÜ Fotoğrafçılık Kulübü üyelerinin katılımıyla düzenlenen gezi ilk olarak Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bulunan mandalina bahçesinde başladı. Doğa severler ve fotoğraf sanatçılarının uğrak yeri haline gelen ve turistler için de cazibe merkezi olan Sabun Çayı Şelalesi kulüp üyelerine farklı bir deneyim yaşattı.Teknik fotoğraf ve eğlence gezisi olarak düzenlenen ve günübirlik olan etkinlikte kulüp eğitmenleri kulüp üyelerine detaylı fotoğraf çekim tekniklerinden bahsetti. Ardından kulüp üyeleri gönüllü modeller seçip doğada model çekimleri yaptı. Doğa ile uygulamalı olarak çekim yapan kulüp üyeleri bol bol fotoğraf çekerek öğrendiklerini geliştirme fırsatı buldu.

“Doğanın Eşsiz Güzelliklerini Keşfetmeye Devam Edeceğiz”

Gezi organizatörü ve HKÜ Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Salih Ferhat Toygun gezi ile ilgili,“Arkadaşlarımız etkinlikten çok memnun kaldı. Günübirlik gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte doğada model çekimi tekniklerini detaylı bir şekilde öğrenme ve aktarma fırsatı bulduk. Fotoğraf gezisi olduğu için teknik anlamda uygulamalı olarak çalışmalar yaptık. Aldığımız olumlu dönütler bizi sevindirdi. Kulüp üyelerimiz de ne kadar ıslansakta çok eğlenceli ve verimli geçtiğini söyledi.Fırsat buldukça etkinliklerimizi artırarak sürdürmeye ve doğanın bize sunduğu eşsiz güzellikleri kulübümüzle birlikte  keşfetmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

HKÜ GAZİANTEP HKÜ FOTOĞRAFCLIK KÜLÜBÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI