Advert

Ünlü Sanatcı Benhur ,Karadaş Ailesinin Düğününe Katıldı

Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Karadaş `ın Oğlu Hakim `ın Düğün Törenine Şanlıurfalı Ünlü Sanatcı Benhur Düğüne Katılarak , Düğün Törenine Katılanlara Muhteşem Bir şekilde Söyledikleri Türküler Eşliğinde Görkemli Düğün Yapıldı.

Ünlü Sanatcı Benhur ,Karadaş Ailesinin Düğününe Katıldı
Bu içerik 1782 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Şanlıurfa `da Bir özel Düğün Salonunda  Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Karadaş `ın Oğlu  Hakim  Karadaş  `ın Binlerce  Seçkin  davetlilerin katılımı ile dünya evine girdi .
Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Karadaş `ın Oğlu  Hakim  `ın   Düğün Törenine  Şanlıurfalı Ünlü Sanatcı Benhur Düğüne Katılarak , Düğün Törenine Katılanlara Muhteşem  Bir şekilde Söyledikleri Türküler Eşliğinde  Görkemli Düğün Yapıldı.
Karadaş Ailesinin  düğün töreninde   Sahneye çıkan Ünlü Sanatcı Benhur  Sevenlerine muhteşem müzikleri ile adeta düğüne gelenleri çoşturdu .
Karadaş Ailesinin Mutlu Gününde  çok sayıda seçkin davetliler katıldı . Düğün yemeğinden sonra gelin ve damat ın gelişi ile adeta akrabaları ve yakınları  ünlü sanatcı Benhur `un söylemiş olduğu birbirinden güzel parcaları ile halay eşliğinde gece yarısına kadar çoştular .
Şanlıurfalı Ünlü Sanatçı Benhur Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Yapmış Olduğu Açıklamada.  Çok sevdiğim karadaş ailesinin mutlu gününe katılmak için İstanbul ilinden ekip arkadaşlarım ile geldim sayın iş adamı Hakim Karadaş `ın Yeğeni  ve Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı sayın  Hasan Karadaş `ın oğlu Hakim Karadaş  `ın düğün törenine katıldık . düğün çok güzel idi benim yıllardan beri aile dostlarım olan karadaş ailesinin mutlu gününde onları yalnız bırakmadım her zaman yanlarında olacağım diyerek genç çiftlere mutluluklar diliyorum dedi.
Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Karadaş ise  Oğlum Hakim `ın düğün törenine katılan tüm seçkin davetlilere tek tek teşekkür ediyorum . bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan herkese karadaş ailesi olarak yeniden teşekkür ediyorum dedi.

 

ÜNLÜ SANATÇI BENHUR HASAN KARADAŞ HAKİM KARADAŞ ŞANLIURFA DÜĞÜN DÜĞÜN KARADAŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI